Aktuálně: 5 088 inzerátů172 534 diskuzních příspěvků17 717 uživatelů

Moje voliéra

Dadan
Dadan (24 příspěvků) 13.04.2011, 19:36:22 xxx.xxx.146.52
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu zkušenější chovatele, jelikož mám voliéru 2x2x1,5 m a chtěl bych do ní dát andulky, korele a zpěváky nebo kakariky.Mluvil jsem na toto téma i s jinými chovateli z okolí a řekli mi, že hodně záleží na povaze toho daného papouška.Tak se chci zeptat zde.A ještě jaké množství je ideální na takový prostor.Předem děkuji za odpovědi.
anonymní (neregistrovaný) 13.04.2011, 20:05:11 xxx.xxx.241.46
jestli muzu taky prispet mel sem andulky a koreli a zpevaky dohromady a musel sem zpevaky dat jinam nedelalo to dobrotu jinak koreli aandulky ok
Dadan
Dadan (24 příspěvků) 13.04.2011, 20:11:43 xxx.xxx.146.52
Ano korely a andulky se dávají hodně často spolu do voliér.Mě hlavně zajímá jestli je to možné, aby v sezóně byli v klidu a neohrožovali se nějak příliš ty kombinace které jsem uvedl výše.Andulky + Korele + Kakariki nebo Andulky + Korele + Zpěváci.A v jakém počtu do mé voliéry.Děkuju za koment :)
Smíšek (neregistrovaný) 13.04.2011, 20:52:38 xxx.xxx.26.38
každý na počet bude mít asi jiný názor. Já bych to viděl na dva pára korel a asi tři páry andul. Nevim jakou máte představu, ale uvědomte si, že ty páry budou mít mladé. Máte je kam odstavovat? Andulky i koreli mívají průměrně po pěti mladých, když se povede, tak se tam pomalu nehnou :-)
Dadan
Dadan (24 příspěvků) 14.04.2011, 14:52:51 xxx.xxx.146.52
Krepelky nechci.Ano mam kam dávat mladé.Ale prosím vás je lepí kakariki + korela + andulka nebo zpevaci + korele + andulky nebo andulky + kakariki + zpevaci ?
anonymní (neregistrovaný) 14.04.2011, 17:52:07 xxx.xxx.146.52
Dobře, uvažoval jsem, že to asi takhle bude nejlepší.Mám otázku.Kamarád má 4 korele bělohlavou mutac.Šedé samce a albínové samice.Má je skoro dva roky a nevšiml si nějaké výrazné změny, že by projevovali k sobě náklonost.Jen maximálně jednou za den je přistihne, že jedna samička probírá peříčka samečkovi, ale po několika chvílích odletí a když přiletí zpět tak jí začne samec štípat do nožicky.Myslíte, že by měl čekat nebo je prodat do výkupu a koupit si jiné?Mám přiložit i fotografie?

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.