Aktuálně: 5 562 inzerátů168 362 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

Klub hm. a plodožravého ptactv

anonymní (neregistrovaný) 01.05.2011, 19:12:26 xxx.xxx.138.2
Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat když jste klub, tak jak v podstatě fungujete a kolik máte (aktivních) členů atp, protože to mi tady na Vašich stránkách chybí. Když třeba má někdo zájem vstoupit do klubu komu se hlásit a co jetřeba. Děkuji za odpověď. Nory
vmakovicky
vmakovicky (70 příspěvků) 04.05.2011, 07:45:25 xxx.xxx.132.203
Je to "Spoolek chovatelů hmyzožravého a plodožravého ptactva (SCHHAPP)" a máte to v rubrike "Úvod". Zoznam členov je v rubrike "Kontakty" kde máte aj adresy členov, ktoré sa upravujú a aktualizujú. O činnosti je písané okrem už spomínanej rubriky "Úvod" aj v článkoch a fóre. Myslím si, že pred kritikou webovej stránky je vhodné sa najskôr s ňou oboznámiť a prečítať jej jednotlivé časti.
raduz
raduz (128 příspěvků) 04.05.2011, 11:23:58 xxx.xxx.92.194
Dobrý den, Pro Noryho:spolek je to dobrovolný nejedná se o žádnou ziskovou organizaci nebo něco podobného.. selsky řečeno je to parta nadšenců kterou zajímají hmyzo a plodožravé druhy ptactva počet členů máte jak už napsal p.Makovický v odkazu na kontakty pokud se přihlásíte na forum tak máte odkaz na registrované uživatele..přihlásit se může každý kdo se věnuje chovu hmyzo nebo plodožravého ptactva.tady svůj požadavek adresujte Adamovi nebo p.Gajdošovi..ti Vám pak pokud jim to čas dovolí podají víc informací.a pokud mohu poradit příště se podepište celým jménem většina z nás si tady zakládá na tom aby bylo vidět s kým mají vlastně tu čest anonymita v diskuzi nenahrává dobré náladě..ale neberte si to nijak ve zlém:)
jerrys
jerrys (14 příspěvků) 04.05.2011, 13:49:45 xxx.xxx.138.2
Ahoj Radku a ostatní, myslím, že Nory prostě jen asi chce prostě vstoupit do klubu a myslím, že to nemyslel špatně, prostě asi z těch kontaktu není zřejmé s kým se má domluvit a pod. To že komunikuje pod přezdívkou se jistě změní když se stane členem. Mimochodem Nory píše o aktivních členech - to by mne taky zajímalo, jak to vlastně myslel s tím aktivní:D :D navíc v kontaktech nejsou uvedeni všichni takže jeho dotaz bych nehodnotil jako kritiku.
bouda
bouda (77 příspěvků) 12.05.2011, 22:15:31 xxx.xxx.69.33
Dobrý den Nory i všichni ostatní. Konečně jsem se dostal jednou večer k počítači a tak odpovídám. Ano, jsme klub či spolek, ale takový, kde členové neplatí žádné členské příspěvky ani nemají jiné povinnosti. Našich chovanců je v naší vlasti stále žalostně málo a tak náš spolek vznikl prostě proto aby jednotliví chovatelé těch či oněch druhů o sobě věděli. Jedinou podmínkou pro vstup do našeho spolku je tedy chovat měkkožravé ptactvo. Vždy jednou za rok tedy vznikde adresář s kontaktními údaji všech členů a podrobnými údaji o jejich chovaných druzích. Průměrně 2x ročně pak pořádáme také "výlety" do zázemí spřátelených zoologických zahrad jako Zoo Praha, Plzeň nebo Dvůr Králové. No a pokud se chcete stát členem, stačí když mi napíšete Vaše jméno a příjmení, email, telefonní číslo, adresu a chované druhy (případně i počty jedinců) a můžete se počítat za člena. Já Vás poté zavedu do adresáře a na webové stránky. Jen souhlasím s Radkem, že bychom příště rádi věděli s kým máme tu čest :)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.