Aktuálně: 5 056 inzerátů173 473 diskuzních příspěvků17 743 uživatelů

chameleon jemensky nemoc

Vojtěch (neregistrovaný) 21.03.2009, 22:42:00 xxx.xxx.4.64
Ahojky,máme 6 až 7 měsíční samičku chameleona jemenského. Máme ji už 3 měsíce a před týdnem přestala žrát, před 3 dny i pít. Zabarvila se do modro oranžova a začala hrabat. V teráriu jsme ji nic nezměnili. Dík za rychlou odpověď:jiravojtech@seznam.cz
Tereza (neregistrovaný) 16.04.2009, 13:36:46 xxx.xxx.56.170
můj chameleon ráno slintal a po obědě což je ted spí a má na tělíčku černý flek prosím poradte mi
michal (neregistrovaný) 27.04.2009, 21:42:58 xxx.xxx.48.24
Zdravím, měl bych jeden dotaz - náš Emil (chamík jemenský) si v terárku vyhrabal díru, zalezl do ní a pěkně se vybarvil - takhle "krásně" vybarveného jsem ho ještě neviděl. Je mu 1,5 roku a doteď byl v pohodě. Tak nevím, jestli mu něco není... jinak žere, pije, kadí...
Díky za odpověď
Obrázek
Tereza (neregistrovaný) 02.07.2009, 09:09:34 xxx.xxx.80.107
Dobrý den! Máme asi rok a půl starého chamíka a za poslední týden nějak špatně kadí, má zadeček i hovínka od krve. Potravu zatím přijímal v pohodě a má dostatek tekutin. Nevíte prosím vás někdo, od čeho by to mohl mít? Moc děkuji za odpověď...
bushman
bushman (1 příspěvků) 04.10.2009, 11:38:25 xxx.xxx.166.209
Ahoj všichni přátelé zvířat, máme rok a půl samičku chameleona jemenského. posledních 14 dní má zavřené jedno oko a když ho občas otevře, panenka je celá černá-jako když je to oko slepé. K tomu má v moči krev. Žere, ale méně než dřív. Terárko se několikát denně rosí, hmyz vityminujeme Reptivitem. Co s ní může být??? Děkuji za odpověď
anonymní (neregistrovaný) 30.11.2009, 07:16:23 xxx.xxx.148.11
dobrý den, mám ročního chameleona a asi tak před týdnem přestat papat a má zácpu. Co mu mám dávat za jídlo aby zácpa ustoupila? Jinak je v pořádku, pije, chodí, o potravu jeví zájem jen ji nejí. Moc děkuju
Hubas
Hubas (1 příspěvků) 03.01.2010, 20:26:49 xxx.xxx.98.188
ahoj mam problem mam asi 4 mesicniho chameleona-samecka.Do prosince byl v pohode,ted uz dva tejdny ma vratky nohy-skoro ani neleze,na vetvicce se neudrzi,vetsinou jen lezi ma otevrenou tlamicku,obcas zere,vodu mu ted davam kapatkem.Sice se svlika,ale nezda se mi ze by vyrostl.Nemate nekdo prosim stejny problem a nevite jak ho resit?Diky za pomoc pište prosím na Hubacek.K@seznam.cz.
anonymní (neregistrovaný) 03.01.2010, 20:55:01 xxx.xxx.42.172
Ahoj chci se zeptat mam podobný problém s chameleonem jako tady píší ostatní....Muj chameleon nepije neji nehejba ani jednou koncetinou trosku ocaskem a nevim co mam delat prosim o rychlou odpoved a predem dekuj!!!!Piste na email:mokysa@seznam.cz...............kazda rychla pomoc vitana...DEKUJU
Lucie (neregistrovaný) 03.05.2010, 18:29:57 xxx.xxx.224.9
Dobrý den, mám chameleona jemenského. Koupili jsme ho v prosinci, takže ho máme 4,5 měsíce. Teď mi přestal přijímat potravu a jen trochu pije. Je strašně slabý, dokonce se i pouští a padá na dno terárka. Nevite někdo, jak mu pomoci. Prosim o odpověď na meil: vikita@seznam.cz. Děkuju za odpověď
Zdenka (neregistrovaný) 06.05.2010, 15:51:37 xxx.xxx.3.69
Dobrý den. Máme asi 6 měsíčního chamíka. Pořád byl v pohodě.Jen 3 dny už moc nejí, nepije.Stolici taky už 4 dny neměl. Málo se pohybuje. Drží se u dna terária, nebo dokonce na písku.Prosím o rychlou radu. Děkuji
patrik beck (neregistrovaný) 07.11.2010, 20:06:54 xxx.xxx.136.222
Dobrý den . Mam rok a půl staroů samičku jemeňáka a z niceho nic ji začaly napuchat klouby a přestala chodit pile a žere tak jak má vitamíny ji dávám.Prosím vás poraďte mi nechci o ni prijit. pata.beck@seznam.cz
tereza (neregistrovaný) 27.01.2011, 12:32:03 xxx.xxx.60.9
dobrý den, máme zhruba rok starého jemeňáčka, ale zhruba před dvemi dny nám přestal žrát nechce ani cvrčky ani červíky, a stále leží na břiše na zemi... prosím o radu na mail: HromadkovaTereza@seznam.cz
Lukáš (neregistrovaný) 27.05.2011, 00:36:26 xxx.xxx.159.230
Dobrý den, mám půl roku starého chameleona jemenského samce. Před 14 dny se mu objevila na vrchu hlavy mezi očima bulka. Ta zmizela ale ted me zezadu na helmě to samé jen mnohem větší (vyplnuje skoro ten vnitřní prostor). Na dotyk je to měkké a neustále si to škrábe.Nikde sem nenašel co by to mohlo být. prosím o radu na email lukas.bose@seznam.cz
Denisa (neregistrovaný) 10.07.2011, 21:45:19 xxx.xxx.160.179
Dobrý den. Chcik se zeptat, můj chameleon má jednu nosní dirku nateklou. Nevíte, co by to mohlo být? Děkuji :)
Eva (neregistrovaný) 27.07.2011, 13:35:56 xxx.xxx.34.50
Dobrý den, prosím o radu. Mám osmiměsíčního chameleona jemenského. Už cca 4 týdny se mi staví na zadní nožičky, otevírá tlamičku a syčí. V posledních dnech jsem i zaregistrovala že když syčí dělá přitom jako když zvrací,tak divně se svíjí a kroutí.. Předtím přijímal potravu normálně, teď už ji úplně odmítá. Prosím,pomozte mi :(
valentyna
valentyna (1 příspěvků) 21.08.2011, 00:30:01 xxx.xxx.146.82
Dobrý večer,mám také problém s chamouškem,nežere má krev ve stolicia je slabí,hodně spí a má zapadlé očička.Pije,dala jsem mu dve kapky oleje na zácpu.Je to druhy den a moc mu nadeji nedavam.Prosim poradte mi.dekuji za radu Katka
Miroslav (neregistrovaný) 26.09.2012, 21:27:15 xxx.xxx.213.12
Dobrý večer, muj chameleon posledni dobou stale jen polehaval na dne terarka a hrabala a dnes kdyz jsem si ho chtel vzit ven tak je absolutne bez aktivity, napadlo me ze by mohl byt dehydratovany, tak sem se ho snazil zavodnit, ale stale jen polehava na brise, trochu stisk v tlapkach ma ale slaby, ocas mel stale natazeny ale ted uz ho taky ma snahu stocit. nevite nekdo co by to mohlo byt? nevim si rady, snazim se ji zahrivat ale davam pozor abych ji neprehral, snazim se ji zavodnovat, mela sucho v tlamicce kdyz sem ji vyndal ale uz je to o trochu lepsi, jedno oko pootvira ale druhe ma stale zavreny. moc prosim o pomoc
Taňa (neregistrovaný) 28.04.2013, 22:32:08 xxx.xxx.120.212
Ahoj, mám 1 ročnu samičku jemenaka, prestal jej lepit jazyk.Poradili mi davat jej vodu. Že to bude ok. Prestala žrat uplne a je slabšia zo dna na den. Ked vyplazila jazyk, ako keby mala jazyk v jednom mieste priškrteny. Momentalne je velmi slaba a pomaly sa už skoro neudrži na konari. Prosim Vas o nejaku radu, alebo vysvetlenie prosím, dakujem
michaela (neregistrovaný) 01.09.2013, 22:40:56 xxx.xxx.154.61
Ahoj.chtela bych se zeptat...nas chameleon ma kolem tlamicky velke otoky...ktere se zvetsuji.vypada to jako otevrena rana.cim je to?normalne zere a jinak nevypada ze by mnel nejaky problem
anonymní (neregistrovaný) 30.12.2013, 15:03:36 xxx.xxx.13.226
Ahoj, k vánocům jsem dostala cca půl roku starého chamíka jemenského. Před dvěma dny jsem si všimla, že má zavřené jedno oko a nevidí na něj (znatelné z orientace v prostoru). Chtěla bych se proto zeptat, zda s tímto problémem nemáte někdo zkušenosti a případně co může být příčinou a možností léčby. Děkuji.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.