Nový kurník

po rekonstrukci
  • Obrázek
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
po rekonstrukci
  • Obrázek
po rekonstrukci
  • Obrázek
po rekonstrukci
  • Obrázek
Tam budete mít snad zlaté slepičký nééé.Moc super slepičarna .
Nebudeme :o), ale zbyly nám nějaké obkaldačaky a dlažba, od každého trochu, ale hlavně jsme měli problémy s hlodavci, kteří se prokousávali zdmi a podlahou, takže jsme to chtěli obložit a hlevně to bude jednoduché na údržbu :o)
neregistrovaný Lubik neregistrovaný
To se tedy nadřete,tohle budete muset každý den stírat. Jinak perfektní práce.
Stírat nemusíme nic, mají tam podestýlku, bylo to foceno po dokončení prací
Ještě, že to nevidějí moje slepice! Ihned by k Vám dezertovaly. Základem špičkových chovatelských úspěchů, jsou špičkové poddmínky. Vzal jste to za správný konec. Dal bych tam asi dřevěnný , či umělý rošt. A pod sezení, tak 30 čísel plech, kvůli trusu.
Wandys1 Wandys1 117 příspěvků
Původně jsem o trusném stolu nebo něčemu podobném přemýšlel, ale nakonec jsem jej zavrhl a to proto, že mám v celé místnosti podestláno hoblinami a pod hřady to není takový problém shrábnout a vyvézt.
neregistrovaný lubik neregistrovaný
Máte to moc pěkné kolego, je to jako v Slunce, seno, jahody:-D Kultura prostředí k vyšší produktivitě. Ne, já s Vámi naprosto souhlasím, prostředí je vážě důležité a hlavně taky, vždyt i my chovatelé na to také koukáme, tak snad se nám to musí líbit, no ne? ;-) Jirka
Děkuji :o) Zatím jsou slípky spokojené, dostali i nová násypná krmítka a napaječky, takže už jen chodím a sbírám vejce :o)
Letos jsem si zkusil zkušebně vylíhnout kuřata od mých Maransek a vylíhlo se ze čtrnácti vajec úplně vše. Pořídil jsem si ukrajinskou stolní líheň Kvočka s dig. termostatem. Tak letos naplno konečně využiji vybudované odchovny.
  • Obrázek
lubik666 lubik666 6 příspěvků
:o)
  • Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek
Dobrý den, krásná práce... Chtěla bych se zeptat jestli máte k této líhni český návod??? a nebo nějaké rady ohledně teploty, vlhkosti, jestli jste nějaké teploměry dokupoval atd... Děkuji
neregistrovaný Kateřina neregistrovaný
Panu Luboši Havigerovi velmi gratuluji ke 100% líhnivosti a ke krásným prvním letošním kuřátkům. Díky i za dokonalé fotečky. Chovu zdar a celoroční štěstí přeje J.Marková
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 38 (celkem 38)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »