Aktuálně: 5 601 inzerátů168 343 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

Korela lutino

anelka83
anelka83 (1 příspěvků) 22.07.2011, 12:59:33 xxx.xxx.213.130
Ahojte, mám jen takový dotaz. Pořídili jsme si cca 3týdny zpět korelku Lutino ze zvěr. Docela si zvyká na nás i si mi sedne na prst a veme si z ruky nějakou tu Mńamku. Ale co mi dělá starosti, že za chocholkou má jakoby (plěšku se strupama) měla to i když jsem si ji pořídili a teď jsem si si všimla, že tam má 3 pírka holá. Myslíte, že je to ok? A druhá otázka.. chodí často ve spod klece a nebo i když je venku tak hledá nějaký hadřík a začne se tulit a jakoby potichoučku (cvrdlikat) a nastavovat se. Může to znamenat, že chce snést vajíčko? Musím podotknout, že vůbec nevím zda-li je to samec nebo samička .
Jájina (neregistrovaný) 22.07.2011, 20:02:00 xxx.xxx.48.123
Možná byla chyba kupovat ve zverimexu,ale stalo se. Příště od chovatele,se kterým můžete být v kontaktu akterý vám na všechny tyto otázky odpoví a pomůže. Ty stroupky na hlavě-mohlo jít o vyškubaná pírka od jiných ptáků,pokud už tam stroupky nejsou,jen dorůstají pírka,může přepeřovat,ale to se těžko odpovídá bez fota,zkuste vložit,možná pak někdo typne i pohlaví. Ve spod klece chodí ráda spousta papoušků a hrabe se v podestýlce,ale s tím tulením k hadru neporadím.
Alena (neregistrovaný) 23.07.2011, 14:30:31 xxx.xxx.126.148
No já nevím, ve zver. nám tvrdili že je 2 roky starý. A jinak to cvrlikání zní jako když skřípe kov o kov (nevím jak bych to přesněji vysvětlila :-D) Později přidám foto a jinak vám moooc děkuji.
Helís (neregistrovaný) 07.08.2022, 06:25:22 xxx.xxx.121.25

Dobrý den. Ráda bych se zeptala na korelu lutino. Přiletěla k nám nevíme odkud. Odchytili jsme ji a zjistili, že je ochočená. Po týdnu jsme ji darovali jedním lidem, kteří o korelu co měli přišli a byli z toho moc smutný. Mají venkovní volieru. Nebude tam strádat?  Děkuji vám za informaci.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.