Korela lutino

Ahojte, mám jen takový dotaz. Pořídili jsme si cca 3týdny zpět korelku Lutino ze zvěr. Docela si zvyká na nás i si mi sedne na prst a veme si z ruky nějakou tu Mńamku. Ale co mi dělá starosti, že za chocholkou má jakoby (plěšku se strupama) měla to i když jsem si ji pořídili a teď jsem si si všimla, že tam má 3 pírka holá. Myslíte, že je to ok? A druhá otázka.. chodí často ve spod klece a nebo i když je venku tak hledá nějaký hadřík a začne se tulit a jakoby potichoučku (cvrdlikat) a nastavovat se. Může to znamenat, že chce snést vajíčko? Musím podotknout, že vůbec nevím zda-li je to samec nebo samička .
anelka83 anelka83 1 příspěvků
Prosím poraďte :-/
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Možná byla chyba kupovat ve zverimexu,ale stalo se. Příště od chovatele,se kterým můžete být v kontaktu akterý vám na všechny tyto otázky odpoví a pomůže. Ty stroupky na hlavě-mohlo jít o vyškubaná pírka od jiných ptáků,pokud už tam stroupky nejsou,jen dorůstají pírka,může přepeřovat,ale to se těžko odpovídá bez fota,zkuste vložit,možná pak někdo typne i pohlaví. Ve spod klece chodí ráda spousta papoušků a hrabe se v podestýlce,ale s tím tulením k hadru neporadím.
neregistrovaný Jájina neregistrovaný
neni to cerstve vyletle mlade? mladi maj za chocholem misto bez peri, vysvetlovalo by to i to tuleni, nezni to cvrlikani jako "cip cip"
Marťan Marťan 669 příspěvků
No já nevím, ve zver. nám tvrdili že je 2 roky starý. A jinak to cvrlikání zní jako když skřípe kov o kov (nevím jak bych to přesněji vysvětlila :-D) Později přidám foto a jinak vám moooc děkuji.
neregistrovaný Alena neregistrovaný

Dobrý den. Ráda bych se zeptala na korelu lutino. Přiletěla k nám nevíme odkud. Odchytili jsme ji a zjistili, že je ochočená. Po týdnu jsme ji darovali jedním lidem, kteří o korelu co měli přišli a byli z toho moc smutný. Mají venkovní volieru. Nebude tam strádat?  Děkuji vám za informaci.

neregistrovaný Helís neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »