Aktuálně: 5 032 inzerátů173 673 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

kde se dají sehnat

Chaloupka (neregistrovaný) 28.07.2011, 11:47:21 xxx.xxx.108.174
Dobrý den, rád bych si pořídil několik kousků okrasných slípek. Poradí mi někdo, kde se dají sehnat. Děkuji. mail: chaloupkaj@centrum.cz
anonymní (neregistrovaný) 29.07.2011, 00:55:55 xxx.xxx.105.3
Pěkné i užitečné "okrasné slípky" jsou např. liliputky sebritky stříbrné a sebritky zlaté, které se jistě nechají sehnat v Klubu chovatelů sebritek. I jiná zakrslá plemena jsou okrasná. Existují např. také "zdrobnělé vlašky koroptví", které chová pan Radim Weiter v Hradci Králové; tento pán je současně předsedou Klubu chovatelů vlašek koroptvích. Okrasné jsou i hedvábničky. Pěkné i užitkově poměrně na výši je i plemeno Česká zlatá kropenka. Slípky shánějte v Klubech chovatelů jednotlivých plemen slepic.
pepa (neregistrovaný) 26.09.2014, 18:14:54 xxx.xxx.33.97
Dobrý den, mám zájem o chov vlašek koroptvích.Objíždím výstavy , a zatím se mi nepodařilo navázat kontakt  s kvalitním chovatelem. Obracím se na vás s prosbou, zda nevíte o dobrém chovateli vlašek koroptvích z oblasti Rakovnicka , Berounska nebo jinde ve středních Čechách.Jsem z Křivoklátu. Moje e-mailová adresa je: vlaenta.josef@seznam.cz. Za odpověď předem děkuji 

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.