TIKY PAPOUŠKA potřebuji radu!

Dobrý den, mám papouška, který má dva měsíce od narození a občas, když jde nebo někde sedí, tak dostane škub a rychle zatřepe hlavou nebo mu škubou křídla. Čím to může být spjato? Ztratí se to?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Podle mne se to neztratí. Já měla andulku která zpočátku sýpavě dýchala. Jednoho dne jsem ji v noci slyšela jak sebou ny zemi klece škube.Škubala sebou na zádech. Jako by měla záchvaty. Potom chvíli klid a opět se to opakovalo. Do pěti hodin byla po smrti. Na veterině řekli že to mohla být vrozená vada. Podle starší knížky by to mohla být štítá žláza. Nikdy se nedozvím co to vlastě bylo.
neregistrovaný Lenka neregistrovaný
Co to je za druh, prosím? Iva
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
mohlo by se jednat o neuropatickou gastrická dilatace. Je to v podstatě takové ochrnutí nervů. Ale to opravdu jen hádám. Iva
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
je to papoušek nádherný
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
a když je to ochrnutí těch nervů, tak co to má za následky?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Niekedy, keď ochrnuje nervový systém, tak to môže byť následok zlyhávania obličiek, alebo pečeňe. Bohužiaľ je to takmer neliečiteľné. Skúste mu podávať mäkkú stravu a veľa vitamínov.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Má to jen málo, ale občas škubne hlavou, nebo se prudce rozletí. Snad to bude v pořádku, je to ještě mládě. Děkuji všem ale za rady a určitě ještě přispívejte. Budu vděčná za každou informaci.
neregistrovaný Jane neregistrovaný
Zjistila jsem kdy většinou tak třepe tou hlavou, když je Chucky rozrušen, nebo vyplašen, tak to dostane ten tik a zatřepe vždycky hlavou až ztratí rovnováhu, hlavně na plovoučce, kde mu to klouže.
neregistrovaný Jane neregistrovaný
Dobrý den, máme stejný problém u Korelky. Jsou ji přibližně 2 měsíce. Byli jsme s ní na veterině a říkali ať dáme víc vitamínů B, který se prodává normálně ve zverimexu. Přibližně 14 dnů se nic nedělo a nedávno zas. Vypozorovala jsem že je to skoro pokaždé když není pořádně najedena. Nejsem si jistá jestli Vám to nějak pomůže, protože naše korelka byla už od mala zvláštní a na veterině nám řekli že vypadá v pořádku, a ty tiky nebo šrouby co má , jsou jen na chvilku a vždy jen večer a nebo ráno.
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 10 (celkem 10)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »