Aktuálně: 5 572 inzerátů168 439 diskuzních příspěvků17 661 uživatelů

rosela pestrá nemoc

anonymní (neregistrovaný) 05.08.2011, 14:38:42 xxx.xxx.8.198
ahoj všem mám roselu pestrou je ji 17 let má jedno oko zakalené 1.8 litala po pokoji v ničeho nic zakřičela normalně přistála ale začala se čepejřit druhý den se začala třast škubat sebou tak jsem jel k veterinařovi +trus sebou on mi řek že to může být nádor na mozku nebo epilepsie taky kontroloval oči jedno zakalené druhy v pořádku napsal mi sangrim brillant av +25ml glukozi5.8 rosela sedí načepeřená na dně klece krmení chce jenom do zobaků ze stříkačky(vařená mrkev nebo namočené piškoty to jí chutná )acidomit mi došel tak jsem dal vodu+ pár kapek jablečnýho octa ale trus je stále vodnatý zelený s malýni bilými kristalky můžou to způsobovat červi nebo nějaká plísen a na druhý oko dnes normální hnědé ale připadá mi že nereaguje .
anonymní (neregistrovaný) 05.08.2011, 15:06:10 xxx.xxx.109.90
Môže to byť i starobou. Priemerná dĺžka života rosely pestrej je 15 rokov.
ludmila (neregistrovaný) 16.05.2017, 19:40:14 xxx:xxx.f0bc:c6e3

Dobrý den mohla bych poprosit o radu,,,,,,máme papoška Roselu Pestrou,má 7 let a poslední 3 dny nic nejí,nepije,nemá sílu se udržet na bidelku(přidržuje se o klec),má prujem,je oslabený,..nevíme jak mu máme pomoci,,či je potřeba zajít s ním k veterináři ?,...děkuji za odpovědi:) 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.