Aktuálně: 5 093 inzerátů172 541 diskuzních příspěvků17 717 uživatelů

stavba mých nowích voliér

anonymní (neregistrovaný) 09.08.2011, 16:25:07 xxx.xxx.204.249
pre auginu: docela zvláštní chovat. zařízení, mají ptáci vůbec úkryt před deštěm když fouká? ale chápu, že každý asi nějak začínal (tedy předpokládám, že jste začínající chovatelka, když vidím tu "stavbu") .. pro mě docela zvláštní představa, že bych v tomto měla ptáky chovat ...
Honza-Jen (neregistrovaný) 09.08.2011, 16:32:00 xxx.xxx.162.218
Augina to má docela pěkně uděláné tak nevím co kritizujeteAle je pravda že by tam mohlo bít trochu ochrany proti větru Ehm a chtěl bych vidět váše voliéry....
anonymní (neregistrovaný) 09.08.2011, 16:46:40 xxx.xxx.109.90
Ak myslíte tieto, tak tu už boli viac krát.
Obrázek
Augina
Augina (83 příspěvků) 09.08.2011, 19:38:33 xxx.xxx.95.218
Všem děkuji za kritiku :-) Ale mě takové voliery stačí nepotřebuji stavbu. Mam je kam dát na zimu a můžu u nich sedět a dívat se na ně a nikde nemusím mrznout v zimě. Jinak krytí od západu jsou jestli to není vidět tak nevím já to vidím. A před děštěm a větrem jsou taky schovaný.
anonymní (neregistrovaný) 09.08.2011, 22:46:34 xxx.xxx.204.249
augina, aha, tak to se omlouvám, buď zle vyfocené, nebo mám špatné oči, na první pohled to vypadalo, že není udělané nikde závětří a ta střecha je z větší části odkrytá (ale tam je asi taky něco dané že?) Já nic proti takovýmto "jednodušším" stavbám nemám (mají veliké pozitivum, relativně nízké náklady), jen mi vaše voliéra přišla na první pohled "zbouchaná na koleně" ... jinak já mám voliéry zděné a jednu ze dřeva, ale z trámů s pevnými základy
Augina
Augina (83 příspěvků) 09.08.2011, 23:38:15 xxx.xxx.95.218
tak lonská voliera je v kovové konstrukci a na zemi v te konstrukci je nalití beton 10cm tak ukotvení má dobré :-) střechu má celou krytou a druhá voliera letošní má v zadu ipu proti vetru od západu a střechu má taky celou krytou. A ukotvení je taky dobré a vevnitř je zase beton 10cm. Na koleně zbouchaná není dělal mi je manželovo bratranec a ten je vyučen truhlářem. Ale nezlobím se každý má nazor. Určitě je to levnější. Já obdivuji zděné voliery. Ale mě to takto stačí kdybych neměla místo kam je dát přes zimu tak bych taky něco zděného potřebovala. Ale u zadavatele mi šlo jen o tu míru dílky :-) a nic víc.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.