Aktuálně: 5 602 inzerátů168 343 diskuzních příspěvků17 659 uživatelů

jak do klece

Michaela Kořistková (neregistrovaný) 04.01.2007, 20:35:10 xxx.xxx.72.185
Dobrý den, máme doma mládě Alexandra malého zeleného, po měsíci aklimatizování jsem ho vypustili z klece. Ted ale nastává problém jak ho do té klece na večer dostat zpátky. I kdyby měl umřít hlady tak se do te klece proste nepůjde. Předem děkuji za opověď.
anonymní (neregistrovaný) 08.01.2007, 15:49:27 xxx.xxx.85.128
jestli si sedne na ruku nebo na klacík ať druhá osoba zhasne v bytě světlo a vy ho dejte do připravené kllece. Jinak ho musíte po tmě chytit do utěrky, aby vás nekousl a dát ho do klece. Tento způsob nepraktikujte často, abyste papouška neodradili od milého chování.
Fastmike (neregistrovaný) 12.01.2007, 17:34:42 xxx.xxx.76.138
Mám tentýž problém s roselou pestrou. zkousel jsem uz kdeco ale Jára spí stále ještě nejčastěji nahoře na kleci( i když už jednou strávil noc v kleci. probíral jsem to i na růnch fórech. ( www.parrotclub.sk ) zkuze se ta podívat a najdete tam mnoho rad a triků problém je, že většina funguje jen omezeně. papoušci jsou chytří a rychle vaší taktiku prokouknou. ideální je pokud si papoušek klec oblíbí a bere ji jako svoke bezpečné teritorium. To se mně bohužel nepodařilo zajistit hned ze začátku. Pátrejte a internetu zkušejte a vhodně kombinujte chytrost, trpělivost, vynalézavost a lásku. ( žrádlo je pro ně ale stejně ten nepádnější argument ) snažte se ho nepřekrmovat přez den a jeho nejoblíbenější pamlsky dávat pouze večer do klece. Přeju hodně štěstí.
Morgana
Morgana (6 příspěvků) 03.02.2007, 16:46:03 xxx.xxx.193.82
Děkuji všem co mi napsali, tak jsme to nakonec dopracovali takto: Tobiáš (alexandr malý zelený) je celý den i noc vypuštěný, brácha mu udělal šplhací strom, tak si oblíbil tu nejvyšší příčku a úplně nejlepší je jak kolem sebe rozhazuje jahody, které zabarvují koberec :-) Do klece mu dáváme jídlo a on se tak nějak naučil, že ho tam prostě má a nikdo už ho tam nechce zavřít. Opravdu moc děkuji a přeji hodně úspěchů s chovem i mimo něj
Alexis
Alexis (9 příspěvků) 21.01.2014, 19:38:04 xxx.xxx.24.73

Vemte si hrst neloupaných buráků a říkejte jaká je to dobrota mělo by to pomoct aspoň nám to tak s našema Alex. malýma pomáhá.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.