Aktuálně: 5 038 inzerátů173 706 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Opakované zdravotní problémy N

Martin Cach (neregistrovaný) 07.01.2008, 16:30:33 xxx.xxx.153.9
Dobrý den chci se zeptat jestli se někdo nesetkal se stejným problémem,mám fenku NO 2,5 roku starou a opakovaně se u ní projevuje kulhání na některou z končetin můj veterinář už si s tím neví rady ,krmivo dostává K-9 ,a na klouby ORTHOVET a stejně se to furt opakuje a začíná to být čím dál častěji vždycky to vyléčíme injekcemi ale do měsíce se problémy objeví znovu to je jeden problém a pak mě zhruba před 3 měsící začala dělat to že když mě uvidí a chce mě jakoby přivítat a vrtět ocasem tak si uplně zuřivě chytne ocas a začne se motat dokola a to mi není schopen veterinář taky vysvětlit zajimavé že toho ocasu si vůbec nevšimne když jsem s nou na procházce ale jakmile dojdem dom a zavřu za nama branku hned to začne dělat .pokud by jste někdo věděli nějakou radu byl bych Vám velice vděčen.Děkuji
markéta (neregistrovaný) 09.01.2008, 21:29:20 xxx.xxx.45.227
Honzo doporučila bych ti zkusit lék Artican Biosol,či Artikan plus,nebo Artidual.Už několika pejskům se díky tomuhle léku podařilo uniknout operaci.
Lenacek
Lenacek (26 příspěvků) 09.01.2008, 22:41:49 xxx.xxx.37.194
Ahoj, Honzo.... problemy s kulhanim resime na klinice dost casto, jini veterinari k nam posilaji kulhajici psi... chtelo by to zjistit opravdu tu pricinu, ale to se takhle tezko zjisti...delal pejskovi doktor RTG?
s tim ocasem bych to videla spis na neco psychickyho....
zkusim se zeptat u nas doktora a potom ti napisu...ale chtelo by to, aby to doktor videl...odkud jsi mohu - li se zeptat? kdyztak mi to napis na mail. Nejak bychom se zkusili domluvit a ze by jsi treba prijel...dohodli bychom se na nejakej terminu...nezarucuji vysledek, ale tech kulhajicich psu mame vylecenych docela dost, ale jak rikam, podle toho, co tu pises to ja spis vidim na nejaky psychicky podmet...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.