Aktuálně: 5 175 inzerátů172 199 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

Zwolle

gazd
gazd (193 příspěvků) 25.09.2011, 21:22:09 xxx.xxx.84.145
Tuto známou burzu ptáků jsem navštívil zcela poprvé a to společně s dvěma členy spolku SCHHAPP. Radek Nesvačil (středočech) a David Novotný ( jihomorovák) se řadí mezi aktívní chovatele, kteří Zwolle navštěvují často, takže jsem se snad ani již nemohl dostat do lepších rukou. Švédský stůl v Německu
Obrázek
gazd
gazd (193 příspěvků) 25.09.2011, 21:48:34 xxx.xxx.84.145
Neuvěřitelnou a pro mne také nepochopitelnou frontu na lístky jsem raději ani nefotil. Mohlo by to někoho odradit od návštěvy. Celý areál je oplocen, proto nechápu, proč se lístek neprodává přímo při vjezdu do areálu. Odpadla by tímto neuvěřitelná fronta u pokladny, ikdyž si už nejsem jistý, zda-li by nevznikla u vchodu, který se otvírá v 9:00 hod. Zřejmě chce být každý uvnitř co nejdříve, aby mu snad něco neuniklo. Přitom možnost vstupu do haly před otvírací dobou tuším existuje za zvýšené vstupné. Vstupné (09:00) - 6,5 euro, parkovné - 7 euro.
anonymní (neregistrovaný) 26.09.2011, 08:05:02 xxx.xxx.92.194
Zdar Zdeno,to že si nás fotil když jsme zkoušeli zabra, to bych ti i odpustil,ale to že jsi napsal že jsem středočech tak to ti teda neodpustim:)) já jsem jihočech jak vyšitej!! jinak k burze dvě nevýhody opět jako vždy šílená fronta a přemrštěné ceny..jinak k vidění bylo opět dost druhů které jsem na burze viděl poprvé.. fota: 1. sojky inky jediný pár na burze krasavci.. 2.vlhovci žlutohlavý.. 3.vousák hnědoprsý k vidění bylo snad 8druhů vousák v dobré kvalitě některé druhy jsem viděl prvně ceny ale od 950eur/pár...takže tam jsem zůstal jen u koukání.. 4.leskoptve zlatoprsé 450eur a výš.. 5.dudci chocholatí viděl jsem dva páry.. 6.leskoptve smaragdové 390eur/pár dlouho jsem váhal nakonec jsem našel pár za 300/eur ale nakonec jsem je nekoupil 7.sojka dlouhoocasá k vidění byl 1 pár 8.tanagary diamntové k vidění bylo opět více druhů... 9.vousáci senegalští 550/pár našel jsem dva kusy za 135eur/ks ale než jsem se vrátil byli pryč.. 10.vlhy?? 11.zoborožec bělovlasatý cena 1000eur..
anonymní (neregistrovaný) 26.09.2011, 09:15:19 xxx.xxx.151.211
Zdravím. byl jsem ve Zwolle poprvé. Chtěl bych začít chovat i jiné ptacvo než papoušky, tak jsem jel na čumendu.Ráno jsem si vystál frontu cca 2,5h.Jen jsem nechápal, proč otvírají kasy v 8.30 a vchod až později. Byla tam strašná tlačenice, každý si chtěl koupit lístek a ty co měli, ale nemohli nikam se hnout. Jinak burza byla hezká. Začal jsem si prohlížet ptáky v cca 8.45 a skončil jsem na konci v 11.30. tak nevím, jestli bych si stihl něco koupit. Když jsem přišel zase na začátek, tak tam někteří prodejci ani nebyly. Asi budu muset být trochu rychlejší. Chtěl bych poprosit, jestli byste mi nemohli identifikovat ptáky u kterých nevím názvy. Moc díky. Martin
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.