Aktuálně: 5 102 inzerátů172 618 diskuzních příspěvků17 721 uživatelů

Zwolle

raduz
raduz (128 příspěvků) 26.09.2011, 09:26:28 xxx.xxx.92.194
Zdravím, pokud víte pro co jedete tak se to vyplatí ale když jedete jen na "čumendu" tak než se rozkoukáte je většinou to co bylo k něčemu už pryč a navíc během průběhu burzy se stoly neustále doplnují takže i když si ji projdete znovu uvidíte zas něco jiného... jinak na fotkách máte : toko strakaté,mandelíka fialovoprsého,toka deckenovy a rudozobé, a poslední foto je mandelík modrobřichý všichni tito ptáci již jsou v soukromých chovech v ČR jen u toka strakatého si nejsem jist...k těm Deckenům a i ostatním tokům nebyly v nejlepším stavu..deckeni měli ke konci burzy do krve vytrhané ocasní pera nebyl to hezký pohled...Jinak at se Vám do začátku daří!!
gazd
gazd (193 příspěvků) 26.09.2011, 16:38:03 xxx.xxx.84.145
Sakra Radku vždyť já vím že jsi jihočech jako poleno. Nevím co to do mne vjelo, že jsem napsal středočecha. Přijmi prosím mou omluvu a na důkaz smíru máš u mne jak pojedeme Francii domácí klobásu. Jinak ikdyž pojedete na burzu pouze na čumendu, doporučuji Vám, mít u sebe nějaké to euro navíc. Mluvím z vlastní zkušenosti, také jsem neplánoval nákup ptáků, avšak přece jen jsem si něco přivezl.
anonymní (neregistrovaný) 26.09.2011, 20:33:26 xxx.xxx.187.21
Ahoj s časovích důvodů jsem se tam nedostal jenom se chci zeptat měli tam tukany jestli jsem o něco přišel Díky za info Jindra
anonymní (neregistrovaný) 27.09.2011, 09:17:32 xxx.xxx.4.162
Dobrý den, chci se zeptat, za kolik ve Zwole prodávali toka deckenovy. Děkuji Iva
raduz
raduz (128 příspěvků) 27.09.2011, 10:53:30 xxx.xxx.92.194
Zdravím pro p.Mocika loskutáky jsem viděl všeho všudy 2ks myslím že to byli střední ..jinak cena ve Zwolle je vyšší než u nás ale za kolik byli jsem se nedíval..pro Ivu deckeni byli jen ti dva samci bez ceny a v bídné kvalitě..
Roháč
Roháč (8 příspěvků) 05.10.2011, 15:00:36 xxx.xxx.248.160
Dobrý den, chtěl bych se zeptat těch šťastných, kteří navštívili Zwolle, zda-li nebyly k vidění také druhy evropské, např. sojky obecné, špačci obecní, příp. růžoví, mandelíci hajní, dudci chocholatí či pod., příp. jejich ceny. Děkuji mnohokrát. Růžek Rudolf, Praha

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.