Aktuálně: 5 046 inzerátů173 356 diskuzních příspěvků17 739 uživatelů

Korely z bytu do voliéry

Martin (neregistrovaný) 13.01.2008, 10:04:16 xxx.xxx.159.243
Dobrý den! Mám doma párek korel. Hodlám jim ale během roku postavit venkovní voliéru. I s vnitřní krytou částí v kůlně, ovšem nebude vytápěná. Lze je po téměř roce v bytě přemístit do voliéry a nechávat je tam celoročně? Nebo to nezvládnou? Chápu, že nejspíš je tam nebudu přemísťovat v zimě, ale v létě, kdy bude rozdíl teplot nejmenší.
Marty
Marty (521 příspěvků) 13.01.2008, 15:50:09 xxx.xxx.209.144
Dobrý den. Myslím, že to žádný větší problém není. Když jsem chtěl dát moji roselu z domácí klece ven do voliéry, tak jsem to udělat tak. Na jaře, když už nebylo tak chlado a svítilo slunko, tak jsem ho začal v kleci dávat ven, postupně jsem dobu venku zvyšoval až jsem ho jednou dopoledne dal do voliérky a vypustil z klece. Ikdyž v noci slabě pršelo, můj roselák přečkal první noc ve zdraví a myslím si, že mu to vůbec neuškodilo. Od té doby jsem ho už nebrával domů, ale v zimě jsem měl strach a tak jsem jim(s dokoupenou samičkou) upravil ze skříně voliérku, kde přečkali a na jaře když už nebyly noční mrazíky jsem je vypustil zpět do voliérky. V dubnu vyvedli své první potomstvo. Marty

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.