Aktuálně: 5 176 inzerátů172 196 diskuzních příspěvků17 713 uživatelů

Pyrury

Orina (neregistrovaný) 21.07.2012, 05:14:33 xxx.xxx.53.203
Kájík-super odchov. Víc se k tomu ani dodat nedá.
sunflowersman (neregistrovaný) 21.07.2012, 11:03:04 xxx.xxx.175.196
Moc pěkné Kájo. Gratuluji :)
diamond (neregistrovaný) 21.07.2012, 17:01:50 xxx.xxx.134.243
samec mutacie pineapple - pyrrhura molinae
Obrázek
sunflowersman (neregistrovaný) 21.07.2012, 19:13:04 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Pane Diamond, potom napište jak dopadl odchov plavé. Tuto mutaci chová u nás v Čr pan Eliáš. Pineapple jsou také pěkní ptáci, více se mě však líbí ptáci, kteří mají více červené, protáhlou až na líčka. Odchovává někdo na Slovensku takové pineapple? díky
diamond (neregistrovaný) 21.07.2012, 20:06:06 xxx.xxx.134.243
dobry den sunflowersman pana Eliasa poznam,pisali sme si ohladom tej mutacie,prave jeho som mal na mysli v mojom prispevku. moje pineapple su vybrane prave kvoli zltej,existuje cervena forma a najnovsie v anglicku vidiet velmi zlte vtaky.prave odtial su aj moje.
diamond (neregistrovaný) 21.07.2012, 20:14:44 xxx.xxx.134.243
dvojfaktorova misty modra hypoxantha
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 21.07.2012, 22:46:48 xxx.xxx.251.134
Red-face se dají sehnat v pohodě i v Česku, ne jen na Slovensku. Měa jsem možnost zakoupit samičku RF, ale dala jsem přednost tyrkysové opalínové mutaci. Ty tmavší se mi lííbí víc.
anonymní (neregistrovaný) 23.08.2012, 21:34:58 xxx.xxx.133.135
pyrrhura leucotis griseipectus
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 12.12.2013, 19:56:54 xxx.xxx.48.30
Když už je tu oživené téma :-)
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 12.12.2013, 19:58:14 xxx.xxx.48.30
Pyrura Picta Roseifrons -Roky dnes už u nového majitele
Obrázek
Biker70 (neregistrovaný) 12.12.2013, 19:59:32 xxx.xxx.48.30
A ještě jedna. V současné době ochočujeme další.. Ten bude Ferda :-)
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 14.12.2013, 15:38:55 xxx.xxx.248.34
Jsou krásný!!!!! Naše hysterky - viz výše - mají teď 4 vajíčka, možná ještě něco přibude. První prcek by se měl rodit na Silvestra! Jsem zvědavá, je to jejich první snůška.
Orina (neregistrovaný) 27.12.2013, 22:37:11 xxx.xxx.43.61
Foceno dnes večer. Nepáří se, jen tak chodí spát.
Obrázek
AgapovAdal (neregistrovaný) 02.01.2014, 13:58:01 xxx.xxx.37.237

Самый ожидаемый праздник Новый год наступит совсем скоро. Одним из самых увлекательных занятий в ближайшее время станет выбор подарков. Не стоит откладывать такое на последний момент, особенно если хотите успеть купить хороший презент для шефа.

Разнообразие подарков поражает: практичные и непринужденные, необычные и официальные, дешевые и дорогие. Если вспомнить простые правила при покупке подарка для шефа, то значит и выбор будет простым и легким.

Презент для директора должен носить определенный статус, поэтому дарите подарок от всего коллектива. Тем самым вы избежите лишних трат и быстрее выберите вариант подарка. Если бюджет небольшой – поищите недорогой вариант, но избегайте даже намека на дешевизну.

Необычные подарки

Не нужно забывать, что подарок для шефа может быть необычным. Помните о чувстве меры. Не стоит дарить шефу вещи из лавки приколов. Не каждый начальник способен оценить подобное. Лучше преподнесите ему в знак уважения самурайское оружие, которое можно подобрать под общий стиль офиса.

Практичные подарки

Какие подарки директору предусмотрены деловым этикетом? Но все таки ручки и ежедневники приберегите для клиентов.

Пробуйте альтернативы: элементы декора, дорогой держатель для галстука или запонки, напольные или настенные часы, полезные гаджеты для компьютера.

Подарки по увлечениям

Узнали чем увлекается босс – самое время использовать эти данные. Приятно удивить руководителя дорогого стоит.

Истинный коллекционер оценит очередную барометр, книголюбу понравится необычное оформление обложки любимой книги, например, с использованием кожи, директор увлекается бильярдом – купите ему кий из ценной древесины.

Правильно выбранный подарок способен не только порадовать директора, но и укрепить отношения во всем коллективе. Удачного выбора!

skokan0212 (neregistrovaný) 13.01.2014, 13:35:30 xxx.xxx.82.102
Odpověď na příspěvek uživetele Orina z 24.10.2011, 12:33:37

Dobry den,narazil jsem na Vas clanek,mam doma jednoho mazlička pyrrhuru molinae ma rok a tři měsice,mame ho koupeneho jako mlade aj s papiry, je to sameček,koupeny od chovatele z BRNA a chtěl jsem se zeptat,jestli by se dala koupit od Vas kniha co se tyka chovu pyrrhur,jak zminujete ve sve citaci a taky by jsem chtěl požadat o radu,naš milaček se jmenuje Tumoušek a nějak si začal zakousavat perka vypada to jako by si stahoval to zelene barvivo z křidel, pak nema hezke zelene křidelka,ale ty perka jsou take šedo černe po zakousnuti.Nevyškubava se,a děla to jenom na hřbetovnich  křidlech a zda se mi,že se moc prohrabuje.Jako kdyby ho svědila kužička.Perko jsem mněl na rozbor a bylo ciste.Nevite mi poradit,co by mu chybělo,koupat se koupe moc rad,vodu miluje,vrže si blbne s nama,neni vydet nespokojenost ani to neni nudou,myslim si,ale moc se prohrabuje,i když je s nama,tak to dela.MUŽETE MI PROSIM ODEPSAT.skokan0212@seznam.cz.DĚKUJI PETER.

skokan0212 (neregistrovaný) 13.01.2014, 13:38:23 xxx.xxx.82.102

Dobry den,narazil jsem na Vas clanek,mam doma jednoho mazlička pyrrhuru molinae ma rok a tři měsice,mame ho koupeneho jako mlade aj s papiry, je to sameček,koupeny od chovatele z BRNA a chtěl jsem se zeptat,jestli by se dala koupit od Vas kniha co se tyka chovu pyrrhur,jak zminujete ve sve citaci a taky by jsem chtěl požadat o radu,naš milaček se jmenuje Tumoušek a nějak si začal zakousavat perka vypada to jako by si stahoval to zelene barvivo z křidel, pak nema hezke zelene křidelka,ale ty perka jsou take šedo černe po zakousnuti.Nevyškubava se,a děla to jenom na hřbetovnich  křidlech a zda se mi,že se moc prohrabuje.Jako kdyby ho svědila kužička.Perko jsem mněl na rozbor a bylo ciste.Nevite mi poradit,co by mu chybělo,koupat se koupe moc rad,vodu miluje,vrže si blbne s nama,neni vydet nespokojenost ani to neni nudou,myslim si,ale moc se prohrabuje,i když je s nama,tak to dela.MUŽETE MI PROSIM ODEPSAT.skokan0212@seznam.cz.DĚKUJI PETER.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.