leguán zelený

ahojda, 19.11.2011 jsem si koupil leguána zeleného dnes je již 22.11.2011 a leguán ještě nic nesnědl je to možné? nebo jsem to nespozoroval protože jí malé množství? dal jsem mu nastrouhanou mrkev potom jablko a skoušel jsem i nastrouhat vajíčko. je možné že by se necítil bezpečně je v terárku po hadovi? děkuji za odpověď nebo radu slezaktomas@centrum.cz
neregistrovaný tomáš neregistrovaný
Ahoj měla jsme teď stejný problém první den nám nežral vůbec ale druhý den začal trošku jíst ale je to jen trošku. myslím že už ale tento problém k dnešnímu dni je už určitě v pořádku. jen to vajíčko byvh moc nedávala leguán je vegeterián dokonce až vegan.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Ahoj,chtěl bych se zeptat na minimální rozměry terária pro leguána,předem díky za odpovědi.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Domnivam se, ze mladi leguani vyjimecne prijimaji i bilkovinu zivocisneho puvodu - hmyz. Chce to precist hodne literatury, nez si poridite zvire. I tady na chovzvirat.com jsou zakladni informace: http://teraristika.chovzvirat.com/druhy/leguan-zeleny.html
neregistrovaný Charriere neregistrovaný
ahoj, mám už 2 roky leguuna a je na čase mu vyrobit nový domeček - terárko, bohužel nemám s tímto žádné zkušenosti - najde se tu někdo, kdo by mi poradil, kdo si třeba už terárko stavěl atd. dík Lenka
neregistrovaný lenka neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 5 (celkem 5)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »