Aktuálně: 5 042 inzerátů173 731 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

žako - hry

Ronnie
Ronnie (1 příspěvků) 23.11.2011, 14:51:50 xxx.xxx.210.93
Dobrý den Prosím o radu, žaka vlastním teprve třetí den, takže si na sebe zatím zvykáme ale zatim neprojevuje skoro žádnou aktivitu. Z klece si sám vyleze ale poté jenom sedí na místě, popřípadě sem tam zapíská. Často si ho beru na ruku a povídám na něj ale když ho chci dát někam jinam tak se mu neche. Rád bych se dozvěděl jak ho přinutit k většímu pohybu a jaké hry by se mu líbily.
Lenka (neregistrovaný) 23.11.2011, 17:24:15 xxx.xxx.238.151
No, zatím nemá za sebou příliš dní, aby si navykl na nový domov a nové majitele. Nechte jej řádně rozkoukat. Až si na vše zvykne jak má, teprve pak se začne dívat, co je kde ke hraní a bude důvěřovat svému okolí, že si může bez obav hrát a ne si "krýt záda". Nechte jej rozkoukat. Nevím zda už jste kdy papouška měl, ale je běžné, že se papoušek "nepřinucuje k aktivitě", jak tady píšete. Nechte ho v klidu.
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 23.11.2011, 17:58:47 xxx.xxx.85.66
samozřejmě,papoušek má podobné cítění jako člověk, takže když ho donesete do nového cizího prostředí nedá se většinou očekávat že začne hned na druhý den vyvádět, to je jako s lidma některým stačí pár hodin v kolektivu a hned zapadnou některým to trvá déle. navíc z mých zkušeností jsou žakové poměrně usedlí, takže já bych ani neočekával nějaké poskakování, nepřeberné dovádění na laně,hračkách atd. a hlavně dát mu čas, tolik kolik bude potřebovat, třeba i týden - čtrnáct dní
Zdeno (neregistrovaný) 13.12.2011, 20:55:54 xxx.xxx.146.33
Dobrý deň, chcel by som radu, mám žaka mesiac, okulal si všetko čo sa v byte dá lieta každý deň, len v poslednej dobre je stále nejaký kusavý do palcov alebo po ruke. Keď spraví niečo so sa nesmie tak ho vyťahám za zobák a ukážem že sa to snesmie ale za žačne škriekať po ruke prípadne po palci a kusať´. Čo s tým?. Ďakujem
Rachel
Rachel (10 příspěvků) 22.12.2011, 08:12:18 xxx.xxx.51.147
Dobrý den Zdeno. Když moje žakulda měla chuť použít trochu silněji svůj zobáček, řekla jsem ji důrazně " neštípej, půjdeš do klece" a taky do klece šla. A za tři roky se nestalo, že by kousla. Nechytala bych ji za zobák. Určitě ho to ještě víc dostane do stresu a on se brání. Raději s ním klidně.
risulka
risulka (1 příspěvků) 06.09.2012, 19:08:49 xxx.xxx.125.57
prosim o radu zaka mam uz skoro 10 rokov a posledne dva roky neznesitelne skrieka a vsetko si vydibija skriekanim viete mi poradit jak by sa to odnaucil

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.