Snáší vejce bez partnera

Moc nevím co snáší vejce ale vím že holub žába a papoušek . Moje teta má slepice a není tam žádný partner a rodí vajíčka úplně sami . Není to divné?
neregistrovaný Klárka neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Klárka z 27.11.2017, 19:21:23

Ne, divné to není, je to samozřejmé. Ke snášení neoplozených vajec slepice kohouta nepotřebují   smiley.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Dobrý den....mám pár korel a předevčírem mi snesli třetí vejce...teď jsem je šla zkontrolovat a v budce jsou dvě, jedno v ďůlku a jedno v rohu budky...třetí jsem našla v misce na vodu mimo budku...myslíte že je to normání??? moc se o vajíčka bojím
neregistrovaný Tereza neregistrovaný

Moc prosím, máme páreček korel a mají asi dva měsíce staré mládě. Všichni bydlí ve společné vnitřní voliéře bez problémů, ale samička snesla dřív, než sme stihli odstranit budku další vajíčka a spolu se samečkem se vzorně střídají a sedí na nich. Samička měla už 2x průjem a už je to skoro 2 měsíce, co na vajíčkách sedí (v podstatě od té doby, co mládě vylétlo z budky ven). Když je chci vytáhnout, jsou agresivní. Teď nevím, zda můžu vajíčka a budku násilím odstranit, aby si samička odpočinula. Bojím se, že bude strádat. Jaké je nejlepší řešení? Vzít jim vajíčka i budku nebo jen vajíčka? Ta jsou určitě neoplodněná. Děkuji!!

neregistrovaný Iveta neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Lenka z 30.11.2011, 12:45:53

Moje korela dělá to samé. Asi je to normální. Hodně se to řeší i tady https://mazloun.cz/korely-papousci-zacatecniku/ 

neregistrovaný Toman neregistrovaný

Dobrý den, máme roční samičku korely a poslední dobou vydává pro mě neznámé zvuky.Dají se přirovnat k vrzání,nebo vrnění. Přitom se jakoby přikrčuje a dává chocholku dozadu. Můžete mi poradit jestli je to normální ,nebo ne ? Díky Radim.

 

neregistrovaný Radim neregistrovaný

Dobrý den,mám alexadra čínského - samičku bez partnera a dnes mi snesla vajíčko ,jak dlouho může snášet a jak ji mám přilepšit krmení,vitamíny , aby se moc nevysílila.Děkuji

neregistrovaný Honza neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 27 (celkem 27)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »