Zlomená noha

Moje andulka má zlomenou nohu, má to zlomené u tělíčka, stehýnko. Veterinář říkal že ji to sroste ale prý jak nezačne na nožičku opatrně našlapovat do týdne tak že jí uspí a dá ji tam prý nějakou jehličku ale mě už se nechce zbytečně andulku stresovat. Za jak dlouho by ji to mohlo srůst?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný

Mne se to taky stalo ale nožička ji zrustla až za tri týdni dala sem ji samotnou do klece bez preliezok a naspodok sem ji dala hadry (muzes taky seno) a andulka si tam lehla a o tri týdni už bola noha dobrá rozhodne ji nedávej uspat dajte ji trochu víc času

neregistrovaný andulka zlomená noha neregistrovaný

moja 5 mesacna andulka ma zlomenu nohu uz tri mesiace a este jej to nezrastlo...chce sa hrat ale neudrzi sa na ziadnom bydla ani na hracke...indecision

neregistrovaný uz mesiac neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele uz mesiac z 28.10.2015, 09:48:45

a není spíše pravděpodobné, že to srostlo křivě? pokud totiž srostla křivě nemůže se nikde udržet. V tom může poradit veterinář.

Jesli to ale opravdu nesrůstá tak nečekej a na veterinu. Takhle by se jenom trápila, raději ať jí nožku pořádně napraví.

tujinka tujinka 57 příspěvků
Odpověď na příspěvek uživatele andulka zlomená noha z 07.01.2015, 10:07:13

Chudákček sad

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

dobry den muj syn skřípnul andulce maliko nihy ve skrini opravdu malinko , andulka troššku křičela tak pak sme rychle skrín otevreli a vyleltěla na vetev chvili měla nohu skrčenou myslím že jí bolela , potom si jí ještě jakoby kousala a má tam, myslím sedřenou kužičku protože tam je maliko krve, po 35 sekudnách co se jí to stalo byla strašně načepířená ( jako když se zlobí..) ale pořád je načepířená ale ne tolik ,ted už stojí normálně na obou 2 nohách , jí a pije normálně ale přece mám o ní strach je mladá jsou jí 2 roky je ochočená neradi bychom o ni přišli  za vaší radu moc děkuju , jedná se o zlomeninu nebo jen pohmožděninu ?

neregistrovaný andulka neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele andulka z 11.04.2018, 16:45:46

... to Vám řekne pouze veterinář.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 7 (celkem 7)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »