JAkou klec pro Mníška šedého?

Dobrý den,potřebovla bych poradit .Chtěla bych koupit Mníška šedého,ale chtěla bych ho chovat v kleci v bytě ale všude se dočítám,že je pro ně lepší klec. Je vůbec vhodné jej mít v bytě?
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Ano mníšci jsou v bytech – panelácích chováni poměrně hojně, vzhledem ale ke své hlučnosti a dosti „nepříjemnému skřehotání“ je opravdu na místě pořídit ruč.dokrmeného, ručně dokrmení jedinci se dají zvládnout i hlučnější typy papoušků. Velikost klece, za předpokladu,že jej budete pravděpodobně denně pouštět stačí klec o rozměrech cca výška 70cm, šířka 60cm hloubka 40cm.
kadukaj kadukaj 429 příspěvků
ja mam mniska v kleci o delce 70 cm vyska 90cm a sirka 60cm
ty popisované rozměry jsou minimální a při tak malé kleci je třeba jej co nejvíc pouštět.
samozřejmě že velikost klece je základní a platí pravidlo čím větší tím lepší, ale nepředpokládám, že každý má možnost si dát do paneláku klec o rozměrech 1x1x1m jde o to, že zpravidla většina těchto mazlů je přes den puštěná :-)
kadukaj kadukaj 429 příspěvků
Zdravím, já bych přidala dodatečnou otázku. Jakou sílu mřížek by ta klec měla mít?
neregistrovaný Eileen neregistrovaný
My měli sílu 3 mm. Jestli sháníte klec, mám krásnou, málo používanou.
A zakolik by jste jí prodal???
2.134: klec už je prodaná.
Doporočuji tyto stránkyhttp://www.zoohit.cz/shop/ptaci/klece?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=43836 ta úplně nahoře ta červená taky ujde ale ta už je moc velká.
n.neradová n.neradová 4 příspěvků

Dobrý den, prosím Vás jaká je vhodná klec pro mníška z pohledu rozměrech mezi mřížemi? :) Našla jsem si jednu a tam je 25mm, není to moc? Děkuji 

neregistrovaný Klára neregistrovaný

Není

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Nikde nemůžu najít vyhovující klec pro mníška šedeho.Nevíte kde bych nějakou našla???
neregistrovaný Klára Hucková neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 13 (celkem 13)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »