Aktuálně: 5 052 inzerátů173 414 diskuzních příspěvků17 740 uživatelů

Co bylo kdysi

anonymní (neregistrovaný) 08.02.2012, 13:05:59 xxx.xxx.58.183
Co bylo kdysi je dnes normální. Je to už delší doba, kdy zde byla diskuze o prodávání větví pro papoušky. Tenkrát se strhla slovní bitva o tom jsou-li to nekalé praktiky a touha vydyndat z lidí peníze za uříznuté větve. Dnes na www.Bazoš, nabízí chovatelka větve a další doplňky z přírody na inzerátu.Asi o tom nikde na webu nediskutovala, aby jí chovatelé v prodávání větví zarazili. Takže 1 kg větví za 50,- Kč Možná je to dnes normální uříznout větve ze stromu a prodat. Už se nad tím nikdo nepozastavuje.Obrázek stažený z webu Bazoš z inzerátu.
Obrázek
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 08.02.2012, 13:34:54 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Vaším příspěvkem jste se chtěla obhájit nebo již také uznáváte, že je to zkrátka "volovina"? Ale pokud někdo neumí uřezat větev a má "to" své zákazníky, tak proč nee...holt zvláštní to doba
anonymní (neregistrovaný) 08.02.2012, 16:06:31 xxx.xxx.58.183
Tenkrát nikdo nepochopil, že jde o nehoráznou *srandu*. Každý legraci v úvozovkách bral smrtelně vážně. Posílat klacky na dobírku..... to jste snad tenkrát nemohli myslet vážně ani vy. Nebo ano???? Záleží jak kdo bere v úvahu jestli je diskutující normální. Pravda je, že podle nynějšího inzerátu, to bylo pro mnoho lidí pochopitelné a vážně to brát mohli. Ale i tady se člověk zamýšlí nad tím, jestli má prodejce klacků všech pět pohromadě.
šťíťa
šťíťa (17 příspěvků) 08.02.2012, 17:14:47 xxx.xxx.29.185
Přátelé, čemu se dívíte, jedno z ekonomických pravidel říká, že prodat se dá cokoliv co má svého kupce. Když budou lidi ochotni to koupit, tak proč by to někdo neprodával, vždyť takových věcí je mnoho, stačí zajít do zverimexu a kouknout se co tam prodávají. Za piliny jako podestýlku bych taky nedal šesták a oni se prodávají docela dobře.
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 28.02.2012, 19:30:52 xxx.xxx.85.66
asi začnu podnikat :-) již zmíněný inzerát trochu rozšířen :-)) Prodám: pro ptáky ručně sbírané a v ekologicky čistém, venkovském prostředí sušené: pampeliškové listy (50 gr./25 Kč) a sušenou kopřivu (50 gr./25 Kč). Pro hlodavce pak navíc i jemné zahradní seno (100 gr./15,-, při větším odběru je možná sleva) a větvičky na ohryz (1 kg/50). Jestliže potřebujete větší, různě silné větve z ovocných stromů do klecí a voliér, napište rozměry (osobní odběr). Mám tu i jiné inzeráty. Pište mailem.
anonymní (neregistrovaný) 28.02.2012, 20:32:18 xxx.xxx.45.246
Prodávat se dá lecos. Dnes jsem četla na ifauně-různé. Prodám kameny. Na fotce bylo pár balvanů co se dá naložit na přívěs a odvézt někde z pole.
anonymní (neregistrovaný) 29.02.2012, 09:54:53 xxx.xxx.172.126
Když lidi kupují za 10 tis ptačí stroy z kávovníku... zůstává mi nad tim rozum stát.
anonymní (neregistrovaný) 29.02.2012, 11:21:21 xxx.xxx.63.73
Tak k tomuhle příspěvku musím přidat ještě neustálé stížnosti na časopis Papoušci.To mně taky připadá, že bylo, jest a bude.Jen nechápu proč si lidi stěžujou, že tam není nic ke čtení. Ti chytří, co všechno vědí, nemusí nic číst. Ti to mají v hlavě.Časopis je spíš pro ty, kteří se neustále ptají na samozřejmé věci jako je příprava vaječní míchanice, dotazy na hnízdění a také na to, kdy dát papoušky do letních výletů. Jsem zvědavá kolik chovatelů se přizná k tomu, že mu papoušci umrzli nebo přišli o prsty. Překvapilo mě totiž, že majitelé slepic museli letos některé slepice zabít, protože měly omrzlé nohy. Jakpak asi dopadli papoušci. Taková diskuze a článek by se také hodil pro některé chovatelé.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.