Pohlaví agapornisů

Prosím o upřesnění druhu agapornisů a jakého jsou pohlaví. Děkuji
  • Obrázek
neregistrovaný Petr neregistrovaný
řekl bych růžohlavý http://papousci.chovzvirat.com/druhy/agapornis-ruzohlavy.html pohlaví se u agapornisů těžko rozpozná podle fotky, musíš podle chování..nemám agapornisy, takže ti povím jen co mám z doslechu...samice loupe např. vrbové proutky a zastrkává si je nad ocasní pera,a pak z toho staví hnízdo...Tak pokud jim dáváš větvičky(což bys měl), tak bys to měl poznat...příště si zkus něco přečíst než si něco pořídíš....předejdeš tím zbytečným problémům, sobě i ptákům :) Chovu zdar
neregistrovaný Michal neregistrovaný
Právě, že je prodává paní na inzerát a nebyl jsem si jistý jestli jsou to fišeráci a nebo růžohlaví. To samé s tím pohlavím a proto se první zkouším poinformovat :-)
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý den. Řekl bych, že se jedná o agapornise fischeri. Pták na pravé straně se mi jeví jako samice, ale chtělo by to určitě více fotek. Michale, u agapornise růžohlavého i fischeri si samice nezastrkávají kůru do peří, ale nosí materiál na hnízdo v zobáku.
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
Určitě agapornis Fisheri , Růžovohlavý agapornis není tak běžným ptákem aby ho měla nějaká paní doma, ale co se týče pohlaví tak na první pohled by to mohli být 2 samci ale to je jen opravdu skromný odhad !!!! Jak psali kolegové jednoznačně se to pozná podle chování a ano fischeráci nosí materiál na hnízdo v zobáku nikoli pod křídly.... skušení chovatelé poznají rozdíly podle pánevních kůstek .
neregistrovaný MK neregistrovaný
Dobrý den. Jednoznačně lze hovořit o fischeri díky zřetelnému znaku a to zobáku. Ptáci na fotce mají zobák rudý. Agapornisové lilianae ho mají spíše voskově červený, u kořene nevýrazný.
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
Dobry den poradi nekdo pohlavi obou agapornisu ?
  • Obrázek
  • Obrázek
neregistrovaný Pp neregistrovaný

Dobrý den,můžete mi prosím napsat někdo jaký je to druh Agaponise?Moc děkuji

neregistrovaný Zuzka neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 8 (celkem 8)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »