Kategorie: Papoušci, téma: Papoušíček
Já jsem je dokrmoval ale je s tím hrozná práce.Do větších papoušků se to háže jak do uhláku ale ti papoušíčci jsou prckové a je to drbačka.Odkud jste?Pokud nebydlíte daleko tak na inzerci kontaktujte nějakého chovatele a prcka přivezte.Já Vám ho dokrmím.
atobajus atobajus 42 příspěvků
Kategorie: Papoušci, téma: dezinfekce budek
Na dezinfekci budek a veškerého chovatelského zařízení je nejlépe používat Virkon.
Nevím ale savo bude asi dlouho v budkách zapáchat.
Kategorie: Papoušci, téma: princezky?
Papoušek alexandřin (Polytelis alexandrae)
Kategorie: Papoušci, téma: korely-Pohlaví
Ta straka skutečně vypadá ještě na mládě.A ta šeda je přepeřující samec,žloutne mu hlava.Ale to pohlaví u korel snad musí poznat každý už se to tu probíralo mnohokrát.U nepřepeřených mláďat poslouchat zpěv samce a jinak dle zbarvení hlavy,ocasních per a spodku křídla.Určovat dle fotek když nevím jak je na té fotce pták starý se nedá.
Kategorie: Papoušci, téma: alexandr veliky
Alexandr velký je celkem nadaný řečník,jsou hodně inteligentní a učenliví.
  • Obrázek
Kategorie: Papoušci, téma: ara červenoramenný
Zdravím.DNA u slovgenu už je po přechodu na euro zdraženo - 400kč/ks.Což je pořád moc dobrá cena.Rozhodně je to lepší než čekat a špekulovat co vlastně doma mám.Pamatuji si když jsem jako školák koupil 100% 1,1 nandej černohlavý.To bylo páření a krmení,to bylo radosti jak mám sehraný pár a po třech letech v budce 9 neoplozených vajec.Samičky jak malované.
Kategorie: Papoušci, téma: Určení pohlaví
Taky bych se přiklonil k tomu,že v pravo je samec.
Kategorie: Papoušci, téma: Pro obdivovatelé přírody
Kurňa pane Šiška já tam nic nevidím.Maximálně zajíce
Kategorie: Papoušci, téma: australšti papoušci
Neoféma tyrkysová
  • Obrázek
Kategorie: Papoušci, téma: mnišek šedý jestli umí mluvit

Zdravím.Mniši určitě budou ale až na jaře.Je třeba ještě vydržet.
Kategorie: Papoušci, téma: pískající vajíčko :-))
No já osobně Vám závidím tu podívanou při odchovu mláďat.Vlastně máte všechno jak na dlani.Chováte je doma,máte je ochočené?
Kategorie: Papoušci, téma: Sestavení páru korel
Tak já bych si vzal šedému samci tu šedou samici.Pokud teda není štěpitelný na lutino,jinak bude lepší dát mu lutino samici ať je štěpitelnost mladých,šedých samců jistá.
Ale pokud nesledujete nějaký cíl a jde jen o radost z odchovu tak je to jedno.

Kategorie: Papoušci, téma: Sestavení páru korel
Tak ta samice není šedá,jak jste původně psala ale straka,tak ji dejte ke strakatému samci.A k šedému dejte tu lutino.Ze strakatých budou straky a šedý x lutino dá šedé a z toho samce štěpitelné na lutino.Pokud bude ale šedý samec štěpit do lutin tak budou polovina mláďat v obou pohlavích lutino a polovina budou šedé,taky oboje pohlaví.
Kategorie: Papoušci, téma: rosela žlutolícá
Viděl jsem v podobně velké voliéře par rozel a asi 3,3 zebřička.Andulky samec od rozel zabil.
Kategorie: Papoušci, téma: papoušek konžský
Mládě na dokrmení vybrané z budky je za 10tis.Můžu nabídnout dokrmeného za 12tis.Nezávazná návštěva je vítána.
Pane Martin,já vás v těch kontaktech nemám.Když tak napište na email nebo zavolejte.Díky
Dobrý den pane Šiška.Já jsem měl dle DNA a i mého odhadu 2,1 fantíky a červení pod křídly jsou všichni a hodně.Jeden ze samců má náznak oranžováho zbarvení i na holenním peří a na hlavě.
Byl u mě jeden chovatel a říkal,že podle jeho zkušeností budou mít hodně velké oranžové znaky.Usuzoval tak právě podle červeného pod křídly a podle náznaku oranžového zbarvení.
Tak nevím,uvidíme co se z nich vyloupne.Myslím,že s pohlavím to nebude mít nic společného.
Kategorie: Papoušci, téma: cena
7500kč je moc.S testem DNA jsem je prodával za 5500kč,mesotypus i versteri.
S tím testem na PBFD taky není jistota,že ho nemá.Znám případ kdy mládě s negativním testem na tuto nemoc po 4 měsících uhynulo na PBFD.
A to bylo v rodině kde před tím žádný jiný papoušek nebyl a ani majitelé nepřicházejí do kontaktu s žádnýma papouškama.
Kategorie: Papoušci, téma: pyrrura
Já jsem prodal přirozený odchov s DNA za 2500kč/ks a ručně dokrmené za 3000kč/ks.Vše bylo hned pryč.Myslím,že tento papoušek tu cena má a je jí hoden.
Kategorie: Papoušci, téma: Pohodář
Výr malajský
Bubo sumatranus
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 21 - 40 (celkem 42)