Průvodce webem ChovZvířat.cz

Připravili jsme si pro vás několik bodů, které vám pomohou se na webu rychle zorientovat a představí vám základní funkce stránek.

 1. Celý web je rozdělen na záhlaví, obsah, postranní panel a zápatí.

 2. V záhlaví webu naleznete navigaci mezi funkčními sekcemi webu neboli hlavní menu.

  Hlavní menu
  • Pro větší přehlednost jsme hlavní menu rozdělili do dvou úrovní. Nacházíte-li se například v inzerci, máte v hlavním menu po ruce důležité odkazy týkající se pouze inzerce a nic dalšího vás neruší.
  • Protože se naše nabídka funkčních sekci rozrůstá a máme v plánu ji dále rozšiřovat, umístili jsme do pravé části hlavního menu odkaz Ostatní.
 3. Na každé stránce, kde je obsah rozdělen na zvířecí sekce se v záhlaví zobrazuje jejich menu. Menu zvířecích sekcí nabízí více funkcí.

  Menu zvířecích sekcí
  • Menu zvířecích sekcí vám umožní vyfiltrovat obsah pouze o zvířatech, která vás zajímají.
  • Naučte se využívat všechny funkce, které menu zvířecích sekcí nabízí. Dokáží vám usnadnit procházení obsahu na webu ChovZvířat.cz.
 4. Mezi hlavním obsahem a záhlavím se nachází tzv. drobečková navigace, díky které můžete snadno přeskakovat mezi úrovněmi webu.

  Drobečková navigace
  • Drobečková navigace je velice užitečný nástroj, který usnadní a zrychlí procházení webu, bohužel často bývá přehlížena. Pokud ji nepoužíváte, tak to zkuste a už nebudete potřebovat tlačítko zpět v prohlížeči.
 5. Hlavní obsah webu doplňuje téměř na každé stránce postranní panel.

  Postranní panel
  • Postranní panel nabízí kromě doplňujících informací k obsahu i některé další užitečné funkce.