Aktuálně: 4 952 inzerátů174 087 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Nákup rybek přes internet

K.L. (neregistrovaný) 12.11.2023, 11:19:06 xxx.xxx.56.51

Zdravím, zkoušel někdo z vás kupovat akvarijní rybičky přes internet? Jak probíhala doprava to dovezou člověku až do domu a v čem jsou na převoz zabaleny je to bezečné? Díky, Králová L.

KatyQ
KatyQ (155 příspěvků) 12.11.2023, 19:06:24 xxx:xxx.44e:4ff

Kupovala jsem akvarijní živočichy přes internet 2x.

Poprvé L-sumce z https://www.gigaexotic.eu/ tak čtyři roky zpátky. Ty mi po prodejce přiblížil když měl trasu na Moravu - předali jsme si ryby a peníze na benzínce poblíž dálnice. Bylo to v létě, tak byly zabalené jen v  obyč. akvaristických sáčcích jako ze zverimexu (v autě měl sáčky s rybama v nějakém termoboxu).

Podruhé jsem minulý týden kupovala plže na https://www.shrimp.cz/ . Ti mi přišli poštou v polystyrénovém termoboxu s topným sáčkem. Ze stránek jsem pochopila, že tak posílají i rybky. Plži dojeli v pohodě, přes chladné počasí měli hezky teploučko. Akorát mě naštvalo, že den po objednání jim začali na stránkách 50% slevy, ale co už 🙃.

K.L. (neregistrovaný) 12.11.2023, 21:42:10 xxx.xxx.56.51

Děkuji, ano zrovna na shrimp.cz jsem se koukala a posílají i živé rybičky a ten sortiment co tam mají se jen tak někde nevidí. Dopravné asi bude dražší ??? ale spolehlivost tam zřejmě bude, v roce 2022 vyhráli nějakou cenu popularity.

Odberryho
Odberryho (229 příspěvků) 23.11.2023, 13:18:06 xxx.xxx.234.90

Ze shrimp jsem objednávala krevetky, šneky i rybky a úplně v pohodě. Přišlo do zasilkovny (vracím se domů v době, kdy pošta u nás má zavřeno, ale zasilkovna ne, takže doručování na adresu je u mě o ničem). Posílají v polystyrenovém boxu tak, aby balík nezůstal nikde přes víkend. 

KatyQ
KatyQ (155 příspěvků) 23.11.2023, 15:42:52 xxx:xxx.20e3:8196

Shodou okolností mi zrovna dnes dorazily ze shrimp.cz rybky. Přestože  venku trochu mrzlo dorazily v pořádku - pěkně v termoboxu s topným sáčkem. Už se mi hezky aklimatizují v kýblech a za  chvíli poputují do akvárka 😊.

Anonymní (neregistrovaný) 15.12.2023, 07:58:17 xxx.xxx.165.134

Zdravím všechny. 

Co ve týče mého názoru, nikdy bych nekoupil rybky ktere jsem neviděl. Poslat jedině z opravdu ověřených eshopů. Dobrý obchodník poskytne aktuální foto.Většinou čím hezčeji zpracované stránky, super fotky, tím horší kvalita ryb. Raději si zajedu klidně 200 km pro osobní odběr, kde navís pohovoříte a dozvíte se něco nového.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.