Zpět na seznam vtipů
velikost písma:  A A A
07.04.2015, 13:31     Vložil: Lubomír Pokorný     2398 zobrazení detailu    

Vtip č. 102

Jednoho dne navštíví les finančák. Zvířátka se to dozví a jsou zděšená, a proto začnou prchat. Jako první začne prchat medvěd. Prchá, prchá, až narazí na čápa.

Čáp se ptá: ,,Nazdar medvěde, kam prcháš"? ,,Á-le, do lesa přijel finančák. A já mám kožich, moje stará má kožich a moje děti mají kožichy, no to bych se nedoplatil". Čáp se zamyslí a začne taky prchat. Prchá a prchá, až narazí na krtka.

Krtek se ptá: ,,Nazdar Čápe, kam tak prcháš?". ,,Ále, do lesa přijel finanční úřad a já si žiju na vysoké noze, moje stará si žije na vysoké noze a moje děti si žijí na vysokých nohách, no to bych se nedoplatil". Taky krtek se zamyslí a začne prchat. Hrabe, hrabe a dohrabe se do ZOO do klece paviánů.

Tam sedí na větvi starý pavián a pokuřuje si cigárko. A mezi šluky se ptá se krtka: ,,Nazdar krku, kam prcháš?". A krtek odpoví: ,,Ále, do lesa přijel finančák a já mám nahrabáno, moje stará má nahrabáno a moje děti mají nahrabáno, no to bych se nedoplatil". Pavián si jenom povzdechne a poťuká si na čelo. A říká krtkovi: ,,Krku, jsi padlej na hlavu? To já mám holou prdel, moje stará má holou prdel, moje děti mají holé prdele a stejně jsme tu 20 let zavřený".
To se mi líbí (69) Nelíbí se mi to (22)