Aktuálně: 5 003 inzerátů173 736 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

žako-papoušek na celý život?

anonymní (neregistrovaný) 03.01.2013, 14:06:25 xxx.xxx.175.99
mnoho lidí tázajících se v nejrůznějších diskuzích na své žaky začíná svuj dotaz slovy: mám doma šestiměsíčního žaka... mám doma rok a půl starého žaka.. ještě jsem nenarazila na dotaz který by začínal např.: máme žaka dvacet let. je to tím že po takové době se chovatelé už dotazovat nepotřebují? nebo snad proto (až se to stydím napsat) že se lidi starších ptáků už zbavují a dávají je do chovu?
anonymní (neregistrovaný) 03.01.2013, 19:40:38 xxx.xxx.140.80
je to tim, ze kdyz si nekdo kupuje zaka jako spolecnika domu, tak kupuje vzdy mlade, aby si zvyklo na urcity rezim. Majitele vetsinou nemaji zadne zkusenosti nebo jen male s chovem vetsiho papouska , a proto se dotazuji na ruzne veci. Pokud budete mit zaka 20 let, tak uz vite co potrebuje, co mu udela radost a pod.
kadukaj
kadukaj (429 příspěvků) 03.01.2013, 20:00:08 xxx.xxx.85.66
souhlasím, dlouholetá praxe je nejlepší vědomost např. moji rodiče, před 9 lety dostaly mladého dokrmeného senegalce, první rok dva, dotazy,otázky, atd. nyní mě sami i něčím překvapí co jsem třeba nevěděl, jsou to jen maličkosti ale praxe je praxe člověk co 20 let něco chová se nebude ptát, co mu dát, co jak proč vypadá,co jak dělá,proč, jedině když onemocní ......
Orina (neregistrovaný) 03.01.2013, 21:52:09 xxx.xxx.8.1
Netýká se to žaků, ale andulek. Teď má nějaký expert na ifauně dotaz, proč ho andulka kouše. Píše tam krom jiného, že chová andulky 11 let, to je potom síla, když si po takové době nedokáže s andulkou poradit a nerozumí jí. I takoví jsou chovatelé.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.