Aktuálně: 5 019 inzerátů173 898 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Kakariki čč.

Milfis
Milfis (519 příspěvků) 14.02.2008, 14:06:56 xxx.xxx.88.30
Přemýšlím že si pořídím párek těhlech krásnejch papagájů... Chci jim postavit klec 150x150x100 VxŠxH... Je to jen takovej prcek páč to je do pokoje... Zajímalo by mě co bych o nich měl hlavně vědět před koupí... Čet sem snad všechno co sem našel na netu i tady... Jestli je ještě něco co by jste mi mohli říct...
Připojim ještě foto tý klece a k ní mi můžete klíďo psát taky nějaký vychytávky.. Ještě to není na 100% domyšlený, hlavně asi čištění a co na dno... ;) Díky všem...
Obrázek
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 14.02.2008, 14:22:12 xxx.xxx.168.20
Pokud si četl na těchto stránkách diskusi, články a prošel sis odkazy k přiloženému článku, tak nic víc vědět nepotřebuješ.

Jinak ta klec se mi zdá být nevyhovující, ale tak pokud máš dost prostoru, tak proč ne. Tu hloubku bych udělal 70 cm. Jinak to bude nepraktické na čištění. Možná by bylo dobré udělat na dno šuplík, který by se vysouval a na boční stěny bych do určité výšky udělal plexisklo, aby nebyl všude po pokoji bordel. Na dno klece bych dal asi písek.
Milfis
Milfis (519 příspěvků) 14.02.2008, 14:45:40 xxx.xxx.88.30
70 je divný 80 je takový kulatější.. No právě to čištění ještě není domyšlený, přemejšlel sem nad šuplíkem ale nevim přesně jak ho tam udělat... No okolo by měla bejt lišta asi 15cm, ale právě nevim jak moc dělaj oni bordel atd.. No poradit s tou klecí to bych docela snes... =)
sejček
sejček (1256 příspěvků) 15.02.2008, 07:57:50 xxx.xxx.208.66
s tím šuplíkem na čistění já to mám u andulek ale nesmíš tam mít nějaké rohy aby jsi neměl šířku na př 100cm ale měl jsi tam latě které ti to drží a ty ti to zmenší 90cm a tam šuflímk bude na nic protože tam budeš mít nekrytá místa
a teď k tomu šuflíku já to mám dělaný z prkýnek rám na výšku 5cm a ze spodu je natlučený sololit pak na přední straně madlo na vytažení a můžeš vysypat
Milfis
Milfis (519 příspěvků) 15.02.2008, 09:59:44 xxx.xxx.170.102
Jj přesně proto nevim jak ten šuplík udělat aby tam nebyly ty "hluchý" místa... Když to udělám z těch hranolů jak je na obrázku tak by mi zůstalo na každý straně asi 3cm místa... Jedině to vyplnit další latí a nahoru dát roh aby to zklouzávalo do toho šuplíku... No nevim...
Sejček: Nemoh bys sem dát nějaký foto jak to máš udělaný...??
sejček
sejček (1256 příspěvků) 15.02.2008, 10:03:45 xxx.xxx.208.66
jo pošlu to sem ale až v sobotu teď nejsem doma ty hluchý místa j jsem tam dal mazy ty latě prkénko ve spádu do šuflíku aby co na něj spadlo aby šlo do toho šuflíku a u některých jsem to nedělal udělal jsem ji jenom velkou škrabku a to vyhrnu dole mám udělaná dvířka o výšce 8cm a stačí mi to sice to trvá o chvilku déle ale to mi nevadí
sejček

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.