Aktuálně: 5 011 inzerátů173 826 diskuzních příspěvků17 748 uživatelů

Kakariki čč.

Kaja (neregistrovaný) 22.02.2008, 21:54:16 xxx.xxx.129.11
Tak vem papirovou krabici , udelej do mi napsoti sobe dve diry prostrc tama dtevene bidlo . potom udelej jeden velky otvor a z prilep na nej maly kousek pletiva treba lepsici paskou a z boku nuzkama udelej neco jako dvirka , vše za pomoci lepici pasky a mas prenosku na par minut . .
Milfis
Milfis (519 příspěvků) 23.02.2008, 08:03:36 xxx.xxx.88.30
Kaja: tak tohle by mě nenapadlo :D Já si jí radši udělám dřevěnou a třeba na pár let.. ;)
Ale díky za radu, co já vim třeba časem využiju... ;)
Milfis
Milfis (519 příspěvků) 24.02.2008, 17:15:52 xxx.xxx.88.30
No pořádnej špalík.. Ale dobře udělaný, hlavně mě rosekává to vydlabání... To by mě zajímalo jak bych to dělal doma kdybych potřeboval nebo chtěl nechat celej kmen.. Ale inspirace, nová, tu je... ;) =D
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 24.02.2008, 19:14:38 xxx.xxx.168.20
Martine to je ta moje nová budka? Je fakt super. Ten vletovej otvor pro senegalce budu muset, ale zvětšit. Možná ta fotka zkresluje, takže uvidíme, až mi ji dovezeš. Je to fakt dobry. Myslím, že ptáci, kteří ji navštíví nebudou litovat. Jo a ty kontrolní dvířka si udělal přesně, tak jak jsem já popisoval. Možná jsem tě tím inspiroval. Je to fakt nádhera, už se na ni těším a jsem zvědavej co na ni řeknou senegalci. Pak mi řekneš, jak si upravoval ten vnitřek, ale to mi povíš osobně.

Až ji ukáži známému tak si určitě u tebe taky obědná. Jen tak dál.
Hann
Hann (250 příspěvků) 24.02.2008, 19:24:03 xxx.xxx.129.11
Nazdar Ondřeji, hej mám mrtě velkoou radost že se ti líbí =) a senegalcum se snad bude libit taky =) . . jinak to zkreslené to není nechal sem ti ho 6,2mm , vím že měl být 7cm ale říkal sem si že si říkal že si to chceš udělat sám nebo tak něco tak zem ti jej jen načal. No inspirace ani ne spíše nouzové řešení chtěl sem to dat na pantík ale bohužel z nedostatku času sem na něj opoměl =( jiak podrobné hlášení bude osoubně předáno =) . .
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 24.02.2008, 19:38:25 xxx.xxx.168.20
Ne osobně musím říct, že ten kontrolní otvor je super, tak mi to vyhovuje. Zase kdyby tam byl pant, tak bych měl obavy, že by to lákalo ptáky, kdyby byla budka uvnitř ubikace a začali to tam rozebírat. Jinak u senegalců kontrolní otvor je velice důležitý. Pokud je příliš velkej, tak jim to prostě nesedí. Já si to rozšířím sám. Je fakt super. Už teď jsem z fotek nadšenej a ještě uvidíme, až ji uvidím na vlastní oči.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.