Aktuálně: 5 019 inzerátů173 937 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Kanár Nese do Krmiva

bartolomej55
bartolomej55 (9 příspěvků) 02.05.2015, 10:06:47 xxx.xxx.58.94

Dobrý den můj kanár snáší do krmiva, a když jsem jí dal vajíčko do košíku tak si ho rozbili :( Poradíte mi co s tím vajíčkem mám dělat ? V krmivě jim ho nechat nemůžu. :(

J.M. (neregistrovaný) 02.05.2015, 22:13:03 xxx.xxx.168.107

Takže budete muset změnit tvar krmítka tak, aby si do krmení samička nemohla sednout, aby se tam NEVEŠLA ! Tedy představuji si násypné samo-krmítko, připevněné zvenku ke kleci, které má do klece vsunutý pouze takový malý úzký žlábeček, ze kterého mohou kanárci krmení uzobávat viz odkaz:

http://www.juko-krmiva.cz/krmitko-napajecka-do-klece-ptak-pl-v12-s6cm-11092-ean2284-skupS_12800.php

Uvnitř klece v rohu  můžete samičce kanárka připravit "parádní hnízdečko" v košíčku (nebo v kokosové skořápce), vystlané měkkým suchým mechem, částečně zakryté větvičkami (nebo prkénkem ?). Rozházené krmivo z podlahy klece pravidelně a často vybírejte, aby jí to nesvádělo v krmivu hnízdit.

Chosé (neregistrovaný) 03.05.2015, 15:06:22 xxx.xxx.2.142

Dále mě napadá, zda nemáte, tak umístěte krmítko na dno klece, tam samička asi snášet nepůjde raději zvolí košík pro hnízdění, ten musí být výš než krmítko, raději dá samička přednost vyššímu místu. Možná je i změna krmítka jak píše J.M. stačí dočasně dokud nenanese samička vajíčka pak můžete opět vložit staré krmítko.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.