Aktuálně: 5 004 inzerátů173 753 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Andulka se boji ruky

Honza (neregistrovaný) 11.02.2016, 23:04:03 xxx.xxx.247.41
Dobry den chtel jsem poprosit o radu co mame delat z nasi andulkou aby se nas nebala .Mame ji doma uz pul roku a porad se boji ruky . Strkame ji prst prez klec lakame na proso a nic. Jedine co se naucila je ze kdyz se proleti tak si sama zaleze do klece. Dekuji
Naty (neregistrovaný) 12.02.2016, 17:53:19 xxx.xxx.46.72

krmte papouska z pusy davejte si tam zrnicka.piskotek,jablicko

Naty (neregistrovaný) 12.02.2016, 17:53:53 xxx.xxx.46.72

a tyto dobroty davejte z pusy prez klec

tujinka
tujinka (57 příspěvků) 17.02.2016, 21:52:43 xxx.xxx.111.76
Naty:

a tyto dobroty davejte z pusy prez klec


ano mohlo by to pomoci, měla jsem také andulku která se bála rukou...konkrétně ji děsily prsty, které se hýbaly...nenabízejte aktivně andulce prsty své ruky. pokud ji chcete krmit a dovolí to z úst určitě to zkuste..případně ji lákejte na ruku př. u lokte, položením něčeho co má ráda...

..základ však je, aby si vůbec nějaké jídlo vzala, když ho nabízíte..takže i jídlo podané přes mříž nebo jen připlé kolíčkem, které si vezme je už známka důvěry...andulka si dobře uvědomuje, že jste tam jídlo dal právě Vy...

...může se to zlepšit a nebo také menusí, sama jsme měla několik papoušků, kteří byly ochotní přiletět na zavolání, poskakovali po mě, nechali se krmit i mi zpívaly do ucha, ale lidské ruce - tedy dlaň a prsty byly pro ně celý život děsivé a nedůvěryhodné...je třeba se tomu přispůsobit a papouška nenutit...


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.