Aktuálně: 5 042 inzerátů173 732 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

modřina na zobáku

tujinka
tujinka (57 příspěvků) 05.04.2016, 20:53:06 xxx:xxx.615:a783

ahoj je to už trošku starší záležitost, asi před 14 dny mi utekl koreláček v paneláku. Zjevně se rozdováděl velkým prostorem na chodbě a když chtěl domu narazil do skleněných dveří a to velice z prudka. V prní chvíli jsme myslela, že se nedožije rána jak byl dezorientovaný. Čekala jsem krvácení do mozku, naštěstí začal druhý den baštit. Bohužel na zobáku zůstala černá trochu větší tečka. Velká jako od klasické fixi. Dneska je z tečky Tmavě červená modřina velikost tak 2x2 mm. Nevím, setkali jste se někdo s modřinou?

Jinak baští úplně normálně, je hravý a společenský. Nevypadá, že by jej něco bolelo, protože okusuje i brusný kamínek i sépiovku. 

Přesto se bojím, abych něco nezanedbala. Pokud jste se už někdo s takovým problémem setkal tak mi prosím poraďtě. Je to domácí mazel, mám o něj starost.

Matěj Hrouzek (neregistrovaný) 11.04.2016, 18:43:57 xxx.xxx.251.83
Odpověď na příspěvek uživatele tujinka z 05.04.2016, 20:53:06

Jemi líto co se stalo ale já jsem ho nenašel.Měl jsem také dříve korelu ale také mi v létě utekla😢

tujinka
tujinka (57 příspěvků) 16.04.2016, 23:02:14 xxx:xxx.6b7:556
Odpověď na příspěvek uživatele Matěj Hrouzek z 11.04.2016, 18:43:57

bohužel i to se stalo několika známím...:( korela je ptáček velice všetečný..všude vleze, u všeho musí být a všechno chce vyzkoušet...často hlídám dveře, aby neuletěl a znovu si neublížil...v oknech mám už dávnou pevné sítě proti hmyzu, aby se dalo v létě bezpečně větrat..a že vydržely ne jeden náraz, když se můj dareba učil létat..:)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.