věk korely

Ahoj, může mi někdo poradit, jak alespoň přibližně poznám kolik je mé korele? Vzhledem k tomu, že jsem si ji nepořizovala, ale přilétla mi oknem, tak jsem se neměla koho zeptat. A nechci ji děsit tím, že bych ji zbytečně brala k veterináři, když jí jinak nic není. Naopak, je krotká, společenská, hodně si hraje a zlobí, prostě nemá žádné příznaky nemoci. A ještě jsem se chtěla zeptat jak je to s kroužkováním? K čemu je to dobrý a co znamená, když žádný kroužek nemá? Díky.
  • Obrázek
Luisa Luisa 29 příspěvků
Když nemá kroužek nic se neděje. Kroužek je dobrý k zjištění roku ve kterém se vylíhla a je zde i značka země. Nikdo Vám věk neporadí a podle mě ani veterinář věk neurčí. Podle mě je to nepodstatné. Korely se dožívají i 25 let pokud se o ni budete dobře starat.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
Tak děkuju... ;-)
Luisa Luisa 29 příspěvků
Já mám koreláka Jarouše, kterého jsem dostal k desátým narozeninám...no a táhne mi na 31...takže je mu určitě 21let. A létat už není zvyklý, ale jinak je pořád ve formě. Na to že zobe už jen proso /dřív slunečnici) a že už se o něj nestarám jako kdysi je to asi odolný jedinec :-)
neregistrovaný T.O.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Luisa z 18.02.2007, 18:52:34

Taky k nám přiletěla oknem, tak ji máme doma heart

neregistrovaný Anonym neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 5 (celkem 5)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »