Aktuálně: 5 042 inzerátů173 732 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Neochocitelna aymarka

Anonymní (neregistrovaný) 03.02.2020, 09:45:11 xxx:xxx.4d9f:1b82
Dobrý den, máme asi týden podruhé aymarku, ta první umřela v 9 letech. První dva dny byla ticho rozkoukavala se v kleci a po 4 dnech zacala byt zbesila beha sem a tam po tycce a krici nestastne. Necha se krmit z ruky ale bez jidla na prsty utoci jakoby ze strachu. Neni v hluku v 8 ma nocni klid dostava piskoty ovoce vodu vzdy cistou. Vsimame si ji mluvime na ni ale to mi prijde ze ji jeste vic rozdovadi ma cca 5 měsíců. Napadá nás jen že měla špatného chovatele. Co můžeme dělat aby se měla lépe ? Děkuji
Jana (neregistrovaný) 23.02.2020, 06:25:59 xxx.xxx.240.86
JE RUCNE DOKRMENA?NECHTE JI OTEVRENOU KLEC A V KLIDU.ONA SI SNAD REKNE POHYBEM CO CHCE.AT MA V KLECI HRACKY PORIDTE JI PTACI STROM DO KLECE BIDLA Z VETVI NE PLASTOVA. VECER JI PAK VE STEJNOU DOBU ZAVIREJTE.UVIDITE TAK PO 2 DNECH A NAPISTE MI. JA MAM MNISKA 8 LET...JANA
Anonymní (neregistrovaný) 22.04.2024, 12:11:26 xxx.xxx.234.127

jak se hodí aymara k chovu v bytě a dá se odchočit ikdyž nebude ručně dokrmená? Stačí mi aby se nebála ruky a neplašila se když jdu k ní a krmím.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.