Vlhké krmivo

Dobrý den, našel by se tu nějaký pejskař/pejskařka, co krmí jen vlhkými produkty? Za první rok jsme nebyli schopni usadit se u nějakých opravdu kvalitních granulí a už si začínám říkat, že by to možná chtělo jít na to z úplně jiného konce.

neregistrovaný Vanda Konečná neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Vanda Konečná z 12.06.2020, 13:29:58

  1. "vlhké krmivo" znamená čerstvé nebo povařené maso s krmnými doplňky. Takové krmivo umí správně namíchat pouze výživářský odborník, který to namíchá i podle plemene a stáří psa. Vlhké krmivo se bez zmrazení v teple kazí.
  2. Granule jsou průmyslově a odborně vyrobené krmivo a obsahují ve správném poměru všechny potřebné živiny. Granule jsou suché, a proto se v teple nekazí.  
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný

Podívejte se na sušený barf. Je to v podstatě vlhké krmivo, ze kterého výrobce pouze vysušil vodu. Zůstaly tak všechny živiny. Pro podávání platí, že se pouze zaleje vodou, kterou cca během deseti minut nasaje. https://www.aaagranule.cz/b-a-r-f:bohemia-pet-food/

neregistrovaný petrV neregistrovaný

Také doporučuji sušený barf, já třeba kupuju na chlupaci.cz, pejskovi věci od nich chutnají. Pak čerstvý barf - to beru jinde, prolínám s granulemi.

AlenkaHorakova AlenkaHorakova 2 příspěvků
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 4 (celkem 4)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »