Aktuálně: 5 722 inzerátů166 284 diskuzních příspěvků17 631 uživatelů

Nemocný osmák degu, NALÉHAVÉ!

Anonymní (neregistrovaný) 06.11.2020, 00:14:26 xxx:xxx.d044:516c
Zdravím, můj osmáček začal dneska večer z ničeho nic vydávat zvláštní chraptivé a pískací zvuky při dýchání. Vypadá to jakoby se nemohl nadechnout, otvírá pusu a mlaská. Trošku ztrácí srst, ale celkově je jeho srst velice hustá, lesklá a bez žádných olezlych míst. Potravu přijímá pořád stejně a prujem také nemá. Podezřele unavený mi také nepřijde, normálně běhá a skáče. Nevim jak se to bude dále vyvíjet a bojím se zhoršení. Nevíte co by to mohlo být? A z čeho se mu toto může dít? Ve stejné místnosti mám ještě voliéru s korelou, myslíte, že by i to mohlo mít nějaký vliv? Potřebovala bych radu jak mu pomoci a zlepšit jeho stav, prosím. Děkuji moc za odpovědi
D (neregistrovaný) 29.10.2023, 19:53:12 xxx.xxx.240.4

Osmaci vydávají takové zvuky jakoby kýchali když mají prerostle zoubky 

kometa
kometa (3910 příspěvků) 30.10.2023, 09:19:07 xxx.xxx.224.101
Anonymní: Zdravím, můj osmáček začal dneska večer z ničeho nic vydávat zvláštní chraptivé a pískací zvuky při dýchání. Vypadá to jakoby se nemohl nadechnout, otvírá pusu a mlaská. Trošku ztrácí srst, ale celkově je jeho srst velice hustá, lesklá a bez žádných olezlych míst. Potravu přijímá pořád stejně a prujem také nemá. Podezřele unavený mi také nepřijde, normálně běhá a skáče. Nevim jak se to bude dále vyvíjet a bojím se zhoršení. Nevíte co by to mohlo být? A z čeho se mu toto může dít? Ve stejné místnosti mám ještě voliéru s korelou, myslíte, že by i to mohlo mít nějaký vliv? Potřebovala bych radu jak mu pomoci a zlepšit jeho stav, prosím. Děkuji moc za odpovědi

A co veterinář?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.