Aktuálně: 5 145 inzerátů172 431 diskuzních příspěvků17 714 uživatelů

Krajta královská fleky na očích

Dogidog (neregistrovaný) 20.09.2021, 20:58:20 xxx.xxx.38.40

Dobrý den, mám asi 3 roky krajtu královskou, je stará cca 8 let a byla chovaná v nevyhovujících podmínkách, je klidně i třičtvrtě roku zalezlá v úkrytu a nepřijímá potravu. Většinou je aktivní a žere přes jaro a léto, což platí. Do teď sežrala několik mastomyší a potkanů a zatím to vypadá, že má chuť k jídlu pořád. Mívá problémy se svlekem, většinou ji musím namáčet a pomáhat se zbytky. Po svleku jsem si všimla fleků v horní části očí, má to na obou a vypadá to asi jako strup. Máčení s tím nic neudělalo tak jsem čekala na další svlek. Po dalším svleku opět nic, opět jsem máčela a dosvlékala spodní část hlavy, snažila jsem se i oči omývat utěrkou, ale nic nepomohlo. Přikládam fotky očí, prosím o radu co by to mohlo být a co s tím.? U mě se má perfektně, terárium s topným kamenem, miskou s vodou, vlhkost 50-60%. Co se týká podmínek by mělo být vše v pořádku. Takže vůbec netuším čím to může být?

Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.