Aktuálně: 5 019 inzerátů173 937 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Štípající andulka

Ancca
Ancca (26 příspěvků) 28.10.2008, 15:17:14 xxx.xxx.80.149
Chci se zeptat, andulka začala štípat (do uší, do rukou, do nosu). Nevím, jestli je to tím, že je mladá a nevybitá nebo jestli je to nějaká porucha v chování? Obzvlášť štípe když jí něco rozčílí, třeba když něco jím a nedám jí ochutnat, když se něčemu věnuju a nevšímám si jí atd. Dělá to jen poslední dobou. Jsou jí asi čtyři měsíce.
Díky za odpověď
Sense (neregistrovaný) 29.10.2008, 20:00:28 xxx.xxx.95.211
Mam andulaka a ten robi to iste,ked sa mu zda,ze mu nevenujem dostatok pozornosti.Nejde o poruchu spravania,len sa dozaduje pozornosti.Byt Vami porozmyslam o kupe partnera.
vanesa (neregistrovaný) 08.11.2016, 17:00:09 xxx:xxx.2f4:b978

dobríden   moje  andulka  take  štípe  jeto  tim  že   samci  take  klovou  to  samci  delají  a  samički   nedalají  neštípou    mam  andulku  take  a  štípe  mamjí  4  mnesíce  a  začala  štípat  ale  nečí  samec  jako  upene  šechny  andulki  klovou  protože  třeba  neco  skoumají  oni  nevjedí  cotoje  tak  klovou  a  skoumají  tu  jesi  andulka  klove  vaše  nečí  tak  skuste  mojí  medicínu  skuste  ževás  to  nebolí   ale  andulki  mají  rádi  diš  jím  nadáváte  delají  to  protože  sejím  líbí  vás  zlobit

 

 

 

 

 

 

 

Anonymní (neregistrovaný) 08.11.2016, 17:02:22 xxx:xxx.2f4:b978

samci  mají  modre  ozobí  a  samički  mají  ružove  jesy  negdo  neco  deví  tak  se  zeptej  te

🙂

Anonymní (neregistrovaný) 08.11.2016, 18:13:30 xxx:xxx.2f4:b978

mam  take  andulku  čika  a  mluví   mam  ho  na  ruce  ale  mam    rukávu že ruku dám  do  rukávu  jinak  klove  teda  hodne  moc  je  zviklí  na  rukáv  lítá   za  mnou ale  chtěla bych  se  zeptat  jak  ho  to  otnaučit jko  mláde  ho  anduláčka  sem  si  koubila  gdiš  mu  bila  1  rok  knaroskám   uš  ho mam  ot  4  mnesícú  a  bilabich  tak  ráda  dyby  sem  ko  mnela  bez  rukávu  tu  ruku  nemnela  vrukávu  a  chcy  homít  na  ruce  normalně   ani  pohladit  se  nedá  jen  zammnou  lítá  ale  rukáv  asy  vždy  budumít  ale  dekujo 

J.M. (neregistrovaný) 09.11.2016, 06:24:17 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 08.11.2016, 18:13:30

Malý a částečný kurz českého jazyka a pravopisu:

  1. špatně: "je zvikli",                    správně: je zvyklý
  2. špatně: "otnaučit",                   správně: odnaučit
  3. špatně: "sem si koubila ",       správně: jsem si koupila
  4. špatně: "gdyž mu bila 1 rok"     správně: když mu byl 1 rok
  5. špatně: "uš ho mam ot 4 mnesícú a bilabich tak ráda", správně: již ho mám od 4 měsíců a byla bych tak ráda

...Další chyby   👎    již nemám sílu opravovat 😢

J.M. (neregistrovaný) 09.11.2016, 06:24:18 xxx.xxx.168.107
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 08.11.2016, 18:13:30

Malý a částečný kurz českého jazyka a pravopisu:

  1. špatně: "je zvikli",                    správně: je zvyklý
  2. špatně: "otnaučit",                   správně: odnaučit
  3. špatně: "sem si koubila ",       správně: jsem si koupila
  4. špatně: "gdyž mu bila 1 rok"     správně: když mu byl 1 rok
  5. špatně: "uš ho mam ot 4 mnesícú a bilabich tak ráda", správně: již ho mám od 4 měsíců a byla bych tak ráda

...Další chyby   👎    již nemám sílu opravovat 😢

Anonymní (neregistrovaný) 22.11.2016, 17:11:49 xxx:xxx.3fb7:1f83

dobryden  blíží  se   vánoce  šichni  mnejte  heske   vánoce  tagže  moje andulka  štípe  čímdál  víc  jak  semvám  minule  psala  že samci  mají  modre  ozobí a  samičky ružove syce  mam  novou  klávesnicy  😄neumím  na  teto   klávesnicy   moc  kousku  asy si  šymnete  že  nákou  chybu  mam   tamta  nefungovala   tu  vanesa  spozdravem  mnejte  se  dobře  naschledanou😉                                                      😕😉🙂😄🙄👍😈😄

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.