Aktuálně: 5 042 inzerátů173 733 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Rosela

anonymní (neregistrovaný) 06.02.2009, 18:40:41 xxx.xxx.249.120
Mám roselu pestrou, je to domácí mazlíček, abych tak nějak předešla debatám o týrání zvířat, je sice v kleci, ale tam v podstatě jen spí. Celé dny je puštěná na volno, jelikož jsem s ní doma a je pod dozorem, má prostor pro vylétání, dost času tráví na mé hlavě :-), ráda si hraje, občas má ukřičené nálady, asi nic neobvyklého. Snažíme se jí dávat první poslední, ale v rámci mezí, nepřejídáme ji, jsme k ní velice ohleduplní, milujeme ji. To je jen pro obrázek. Teď bych ráda přešla k tématu: měla teď takovou chvilku, kdy by jako naplno zívala, ale několikrát po sobě, možná jakoby spíše lapala po dechu.. Po pravdě nevím jak to popsat.Trvalo to třeba půl hodiny, potom to přešlo. I přes to je dál velmi milá, normálně žere a hraje si. Prosím, nevíte co by za tím mohlo být? Za případné odpovědi velice děkuji. N.
anonymní (neregistrovaný) 06.02.2009, 19:10:28 xxx.xxx.249.120
Velmi prosím o jakýkoli názor,velice nám to pomůže. Ještě k tématu, roselce bude v dubnu rok.
anonymní (neregistrovaný) 06.02.2009, 20:58:23 xxx.xxx.35.177
Tohle nebude lapání po dechu, ale spíš jakoby zvracení, neměla ste pocit jako že se dáví, že něco sežrala a zavazí ji to v krku? Pokud se to nebude opakovat, neřešila bych to. pravděpodobně něco zhltla a lechtalo jí to. Ale pro klid duše klidně zavolejte na veterinu, ale převozem ji netrapte, veterinář na psy na ni stejně nic nevykouká.
anonymní (neregistrovaný) 06.02.2009, 20:59:39 xxx.xxx.35.177
Ještě jedna věc - veterináři sem nechodí a já taky nejsem :-))) u ptáka už sem se s tímto setkala a bylo to tak jak píšu výš. samozřejmě že to může být něco jiného, tohle je domněnka ...
anonymní (neregistrovaný) 06.02.2009, 22:18:48 xxx.xxx.249.120
Děkuji je to možné :-). Jsem ráda , že to nikomu nepřipadá jako smrtelná choroba. Teď si zrovna hraje se zrcátkem a nic jí není....každopádně Vám děkuji.
anonymní (neregistrovaný) 06.02.2009, 23:46:38 xxx.xxx.249.120
Moc děkuji, žádné zvuky až na nehorázný řev občas nevydává :-), i tak je neskutečně krásná a milá :-).

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.