Aktuálně: 4 979 inzerátů173 938 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

druhy papousek senegalsky

Daniela (neregistrovaný) 23.03.2009, 16:24:00 xxx.xxx.161.25
Ondřeji, dobrá chovatelka je v Železném Brodě, pokud máš zájem, můžu Ti poslat číslo.
Nedávno prodávala ručně dokrmená mláďata, sama jsem si od ní jedno přivezla :-)
Určitě ještě dokrmovat letos bude.
Daniela (neregistrovaný) 23.03.2009, 16:25:55 xxx.xxx.161.25
pardon, nepodívala jsem se na 2. stranu, papoucha už máte :-)
Ondřej Pytlík
Ondřej Pytlík (6 příspěvků) 11.05.2009, 16:41:01 xxx.xxx.238.72
Dobry den,

tak zhruba po dvou mesicich co mame Roryska, musim rict ze k vyrazne zmene zatim nedoslo. Rorysek ovsem Rozarku prerostl, je mnohem vetsi a mohutnejsi nez ona a hlavne uz to neni takovy trdlo jako kdyz byl mimino :) . Zkratka kdyz uz si ted Rozarka neco dovoli, nalezite ji to oplati.
Soucasna situace je takova, ze se oba povetsinou ignoruji. Jen obcas kdyz se jednomu z nich zamane, ze si musi hrat zrovna s tim co ma ten druhy, zacnou litat jiskry od zobaku, ale u toho to take skonci...ne jako na zacatku kdy tekla i krev.
Puvodni ucel se tedy zatim moc nedari. Mame dva papouchy, ve dvou klecich a kdyz odejdeme kricej oba :)
Nicmene neztracime nadeji a doufame, ze se to casem zlomi. Radi mame pochopitelne oba, kazdy je uplne jiny a s obema je sranda... :)
anonymní (neregistrovaný) 11.05.2009, 21:32:59 xxx.xxx.77.220
A tak ve finále budete chtít odchovávat mladé a zjistíte, že k sobě nepasují a že budete muset oboum koupit protějšky, aby zahnízdili. A tak budete pomalu nakupovat senegalce až dopadnete jako já a pak už jen propadnete chovu. Zdraví Monika Svobodová
Pavla (neregistrovaný) 20.02.2018, 07:16:20 xxx.xxx.186.112

Dobry den, chci se zrptat, jak jste nakonec dopadli s Roryskem a Rozarkou?

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.