Aktuálně: 5 012 inzerátů173 831 diskuzních příspěvků17 748 uživatelů

ptačí strom

Lukáš (neregistrovaný) 05.03.2009, 16:20:11 xxx.xxx.30.250
dobrý den prosím chovatele jestli by sem nemohli dát fota nebo odkazy na fota ptačích stromů ??všem předem díky pro inspiraci
marat
marat (282 příspěvků) 05.03.2009, 18:15:12 xxx.xxx.176.35
Myslím, že se dá lehce vyrobit. Stačí pár větvi a můžeš hned něco vytvořit..
tady máš odkaz pro inspiraci je jich tam dost..

http://www.rajpapousku.cz/
Orina
Orina (227 příspěvků) 05.03.2009, 20:58:16 xxx.xxx.71.255
Ráj papoušků mě opravdu dostal. Spíš si myslím, že je to ráj cen. Senegal 8.000,- Kč pokroucené větve na odpočinek papoušků 12.000,- Kč a ještě další věci o kterých se nebudu ani zmiňovat. Seberte nebo uřízněte větev ze stromu. Teď na jaře se bude dost stromů prořezávat a máte bidla a stojany zadarmo. A co se týká ceny za senegalce nechám se inspirovat určitě se ke mě kupující pohrnou.
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 05.03.2009, 21:36:20 xxx.xxx.175.196
Dobrý večer. Přesně jak píše paní Monika. Pokud chcete, spíše nedokážete svázat pár větví dohromady, tak Vám rád pomůžu. Vše naprosto zadarmo a bez nákladů, máte mé slovo.
anonymní (neregistrovaný) 15.06.2010, 04:52:06 xxx.xxx.211.63
Nemám k vám slov. Když nevíte o čem melete, tak radši nezdělujte vaše jednoduché názory do diskuzí !! Vy ani netušíte co je to kávovník, natož jak vypadá, jen si hoblujte klacíky ze stromů :-D Já si ten strom dovezla z USA -naprostá paráda ! Jasně že papouchům dám i větve,ale to zlikvidujou za 5 minut...fakt si prvně zjistěte o čem se bavíte!
marsoun (neregistrovaný) 15.06.2010, 07:45:15 xxx.xxx.30.34
a včem je ten kávovník lepší než jiné stromy kromě ceny.
Orina (neregistrovaný) 15.06.2010, 16:11:39 xxx.xxx.97.108
Ten kávovník je celkem k ničemu, je to tvrdé dřevo nevhodné na okus,sice nezničitelné, ale papoušci mají raději něco co můžou okusovat/obrušovat si zobák/, když dáte papouškům náš dub nebo větev ořešáku jsou také dost tvrdé, ale více se hodí taková borovice nebo lípa. Musíte strom často obměňovat, ale proto jsme si pořizovali papoušky abychom se mohli starat. Kávovník si paní 211.63 nemusela ani z Ameriky dovážet, je tady běžně k dostání v takové velikost, že by se vám nevešel do letadla, jedině že byste cestovala lodí a měla klacek v nákladovém prostoru. V dnešní době už nikdo nikoho neohromí nějakým dovozem z ciziny, protože si tam pro klacek může zajet každý, není to zas až takový problém.
Orina (neregistrovaný) 15.06.2010, 16:24:46 xxx.xxx.97.108
Jen mě mrzí, že se paní 211.63 neumí podepsat, vyřídilku má úžasnou, ale způsoby konverzace jaksi zaostávají za nuceným skrýváním se v anonymitě. Jistě by ostatní chovatelé rádi poznali váš chov, vaše papoušky a hlavně foto nádherného kávovníkového stromu zabudovaného v úžasné voliéře. Zajisté tedy poskytnete ostatním chovatelům nějaké fotografie, abychom si opravili podle vás*naše jednoduché názory*
liaj
liaj (111 příspěvků) 15.06.2010, 18:26:44 xxx.xxx.6.67
pro 30.34. mě se se některé zdají celkem praktické. přežije vás i papouška, má kolečka (takže je mobilní), rošt na nečistoty. samozřejmě tohle všechno šikovný kutil zvládne, ale když není šikovný kutil zrovna po ruce, chápu, že za praktickou, funkční, zobákům odolnou a na pohled pěknou věc dá někdo tyhle peníze. kávovníkový strom/větev může být pro někoho pohlednější než větev z lípy (nic proti lípě!! ;-)) a mít pro někoho taky "designouvou" hodnotu - hodit se mu třeba do interiéru. já osobně bych za to tolik peněz nedala a český dubový strom se mě libí. horší je to už s tím uchycením mého home-made stromu = obrácený květináč vypadá dost děsivě :-)) ale musím říct, že by se mi v bytě líbil i kávovníkový strom/větev.
Orina (neregistrovaný) 15.06.2010, 19:14:24 xxx.xxx.81.223
Dnes vyrábí naši přední keramici a výtvarníci tolik krásných pokojových váz nejen na okrasné trávy,ale i na větve mohutnějšího typu. Kombinace větve ořešáku s měkčími větvemi pokroucené borovice udělá radost nejen papouškovi, ale také parádu do obývacího pokoje. Chce to trochu výtvarné fantazie a návštěvy nevýjdou z úžasu jak máte pěkně udělané zákoutí pro papouška. Samozřejmě, že není nad to pořídit si kávovníkový strom patřičné výšky a od stropu zavěsit orchidee. To potom návštěva kouká s otevřenou pusou.
anonymní (neregistrovaný) 16.06.2010, 15:49:16 xxx.xxx.30.34
no jo ale on je přece z ameriky ostatní jí nesaháme ani po kotníky
Jiri Dohnal-Teplice (neregistrovaný) 24.02.2018, 04:53:59 xxx.xxx.13.67
Odpověď na příspěvek uživatele Orina z 15.06.2010, 16:11:39

Souhlasim. Kazdy si mysli ze z USA nekoho ohromi. Mam take zaka, ale z USA auta a jako bezna vec :-)


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.