Andulka

Bude andulce stačit klec o rozměrech 30/25/39? Měla by každodenní prolet...A ještě jedna otázka, která z těchto klecí se Vám zdá lepší http://www.zoo-hobby.cz/papousek/klec-lada-bila/ http://www.zoo-hobby.cz/papousek/klec-zuzana-bila/ ?? Děkuji za odpovědi Trachtová
neregistrovaný Barbora Trachtová neregistrovaný
Já ji chovám ve kleci 35 /28/46
neregistrovaný Jenda neregistrovaný
Já mam stejnou klec jakohttp://www.zoo-hobby.cz/papousek/klec-lada-bila
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
A stačí Vám??
neregistrovaný Barbora neregistrovaný
Já přidávám na ukázku to co prodávám miniobchodě pro andulky. 68x35x53 troje dvířka jedny z boku 2x zepředu. Uprostřed je mříž a když pořídite druhou andulku můžete je mříží oddělit než se seznámí (takže nemusíte pořizovat druhou klec). Pak se mříž vyndá a andulky mohou žít spolu. Je to taky dobré na zavěšení budky po straně z venku, kdy můžete klec obsluhovat dvěma dvířkama zepředu.
  • Obrázek
neregistrovaný Orina neregistrovaný
Chtěla bych s vysouvacím dnem
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
A nebo to samé 4 dvířka zepředu dvoje po straně a vysouvací mříž uprostřed 100x55x88 sem se vedou i 4 andulky
  • Obrázek
neregistrovaný Orina neregistrovaný
Vysouvací dno u toho není. Z mé praxe mohu říct, že se pod vysouvací dno dostane voda jak se andulky koupou a taky tam zapadne zrní, takže se musí stejně celý spodek vyndat a vše vypláchnout a vysušit. Pakliže to uděláte za delší dobu máte tam zrní už naklíčení a pěkný nepořádek. Takže je lépe vyložit dno papírem a každý den ho vyměnit a je pořád čisto.Pokud papír andulka pocáká vodou tak ho alespoň hned vyndáte.
neregistrovaný Orina neregistrovaný
A budou jí tedy stačit rozměry 35/28/46 cm??
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Délka 35 je jako šíře klece na obrázku, to je na prolet málo. Andulka asi bude taky někdy zavřená, třeba když nebudete doma.
neregistrovaný Orina neregistrovaný
To jistě... A stačili by rozměry 40x40x54 nebo 44x30x58 Prosím Vás odpovězte teď
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Já si myslím, že by se měl do diskuse ještě někdo přidat. Jestli máte takovou klec doma a andulku taky, tak co jí zbývá. Záleží hodně na tom kolik máte času se jí věnovat a jak často bude moct létat mimo klec. Jinak pokud časem uvidíte, že už na andulku tolik času není, třeba kvůli práci nebo škole, tak jí pak poříďte klec větší, aby tam mohla, alespoň jednou máchnout křídlem.
neregistrovaný Orina neregistrovaný
Tak Moniko já se přidám. Nerad se do těhle diskusí o velikosti klece pletu, ale mně se zdá malá. Doporučoval bych dělku alespoň tak 55 - 60 cm a při šířce kolem těch 35 cm tam v budoucnu může mít andulka i kamaráda. Jinak preferujte dělku před výškou.
neregistrovaný Adf neregistrovaný
Já jsem nabízela tu 68 cm nebo 100, ale většina lidí má bývalé klece po křečkovi a chce je uplatnit dále. Říct takovému člověku, že je klec nevhodná je pouze o tom mluvit, protože tam stejně koupená andulka skončí. Proto se taky k rozměrům klecí nerada vyslovuju a jsem ráda, když se přidá do diskuse ještě někdo jiný, aby to nevypadalo,jako že chci nového chovatele přemlouvat k nějaké větší investici do nové klece. Když ke mě začali lidi chodit pro mláďata andulek a viděla jsem v čem má u nich andulka žít nebo jak si nevědí rady s krmením a podobně, rozhodla jsem se proto pomoct začátečníkům s výběrem klecí a s nabídkou krmiva. Pro andulky a jejich majitele nabízím i klece s věžičkami s thajském stylu, ale já sama je neuznávám, protože klec má být především vhodná pro žití andulky a ne na odiv návštěvě svojí bizardností. Ale někdo bez těch věžiček a zbytečností nemůže být. Jen nevím jak se taková klec udržuje v čistotě.
neregistrovaný Orina neregistrovaný
Ta 68mička by byla pro dvě andulky akorát. Vždy je třeba myslet trochu dopředu, protože nakonec majitel zjistí, že osamělá andulka je chudák. Vysouvací dno je dost k ničemu (pokud se nejedná o vysouvací šuplík - ten je prima), protože pokud je tam nějaké stelivo (jiné než papír) tak stejně nejde vysunout(otvor se zahltí). Takže souhlas. Jen ta krmítka bych po zakoupení vyměnil. Tvarově je také dobrá a má horizontální dráty.
Materiál nevím. Dvířka nejsou sice vletová, ale pro takovou malou klec - pro andulku to postačí. Postranní dvířka pro budku jsou také perspektivní. Takže celková známka 2-3 :-)
neregistrovaný Adf neregistrovaný
Pro majitele, kteří mají rádi zvláštnosti ve tvaru klecí. I když mně se to zdá nepraktické, ale vyrábí se to.
  • Obrázek
neregistrovaný Orina neregistrovaný
Orino, prodáváte ještě klece? Můžete napsat, kde mohu sehnat klec s přepážkou a bez vysouvacího šuplíku? Díky moc
neregistrovaný anonymní neregistrovaný

Zdravím, zajímá mne prosím, zdali mám kluka nebo holku, viz foto. Díky. 

  • Obrázek
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Dobrý den, chci se zeptat, je možné dát andulky do velké klece po činčile? Nebude vadit rozteč mříží? Děkuji
neregistrovaný Miška neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 19 (celkem 19)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »