Aktuálně: 5 019 inzerátů173 933 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Korela bělohlavá - pohlaví

anonymní (neregistrovaný) 06.07.2009, 10:39:17 xxx.xxx.35.177
Podle vzhledu bych si typovala že se jedná o letošní mládě, určení pohlaví je spíš typování. Jestli se mýlím a kus je starší tak se jedná o samici.
Dargajová Michaela (neregistrovaný) 21.06.2010, 18:19:49 xxx.xxx.88.23
Dobrý den, velice sháním korelu bělohlavou - mladou samičku do chovu pro svého půlročního samce. Bohužel jsem prošla veškěré inzeráty, ale nenašla jsem nic, anebo bylay korely až příliš mladé.Chtěla bych se zeptat, zda tu někdo z Vás nechová tuto barevnou mutaci korely? Samička by měla být asi 9 - 15 měsíců stará (max. však dvouletá), aby bylo opravdu potvrzené určené pohlaví. Zbarvení - obyčejné šedé bělohlavé, bělohlavá straka, bělohlavá perlovka, event. albino. Máte-li alespoň o nějakém chovateli, který je chová, informace, napište mi, prosím. Byla bych opravdu moc vděčná. Děkuji
ala (neregistrovaný) 21.06.2010, 21:21:18 xxx.xxx.112.110
dobry vecer nechce se mi zakladat nove tema a tak se pridam sem mam letosni mlade je trochu oskubane ale co je to za mutaci,myslim si to dobre za by to byla straka?nbo perla nebo jak se tomu rika je to jejich letosni odchov a maji dve mlade jedno prirodni a druha ta neznama ve predu s tatkou v zadu je videt oskubane mlade a zjistila jsem ze to dela samec samicka totiz znova sedi na 7 vajickach
Obrázek
anonim (neregistrovaný) 19.04.2015, 14:39:32 xxx.xxx.85.248

prosím o radu

mám korelu bělohlavou a samečka koreli potřebuji vědět jak se pozná u koreli bělohlavé samec a samice fotografii poslat nemohu ale jen chci vědět jak se to rozeznává děkuji

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.