foto mutaci mníšku a spěvaku

Byl by jsem rad kdybu jste sem davali fota mnišků a spěvaku a jako na začatek jsem našel něco na internetu a byl by jsem rad kdybu jste k tomu dali i cenu ja jako na začatek vkladam mniška modreho ktery stoji okolo 4000 az 5000 tisic kč.

Fotografie p. Beneše www.mutace-papousku.com
  • Obrázek
neregistrovaný Patrik Indra neregistrovaný
píše se zpěvák!!!!!!
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
http://chovatele.chovzvirat.com/fotogalerie-81/album-3/
tady je odkaz na moji chovatelskou prezentaci, jsou zde umístěny fotky mnou chovaných mutačních zpěváků, cenu tamních mutací popř. jiných sdělím na požádání...
Peroqe Peroqe 261 příspěvků
Fotek mám moc ale kdybych je sem dal autoři by o tom nevěděli a tak sem nic dávat nebudu...omlouvám se..
Luke112 Luke112 822 příspěvků
Koukám, že jsi přispěl fotkou z našich stránek ;o)) ceny se u mníšků pohybují dle barvy od 4 do cca 90tisíc Kč vše záleží na barvě. více informací o cenách podáme individuálně na našem emailu.
jiribene jiribene 62 příspěvků
Pane Indra příště prosím vkládejte jen své fotografie a nebo fotografie se svolením autora. Fotky jsou chráněny autorskými právy a nechtěli by jsme mít na těchto stránkách problémy s autorskými právy. Zde je ale vidět určitá tolerance pana Beneše za což mu vřele děkuji a pokud se ho nějak dotklo, že se zde objevila jeho fotografie, tak se já i celý redakční tým omlouváme. A po určité domluvě uděláme nápravu.

Děkuji za pochopení.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
jo to jsem nevěděl tak pardon ja nemam mníšky tak jsem tam chtěl jenom něco dta omlouvam se
V pořádku. Vím, že jsi to myslel dobře. Až přijdu z práce, tak kontaktuji pana J.Beneše a zeptám se ho a pokud mu to nebude vadit, tak fotku ponecháme. Jinak bude muset být smazána. Autorská práva musíme respektovat kvůli profesionalitě a serióznosti tohoto internetového portálu.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
jo v pohodě
Tady jsou naše stránky , jsou tam fotky Mníšků , cenu zdělím na požádání. www.papousek.bloguje.cz
neregistrovaný Radek Šimák neregistrovaný
Přeju krásný večer. Luboši uvedl byste mě jako neznalce do mutací zpěváků? rád bych se něco dozvěděl o těhle nádherných ptácích. Jak se pohybují ceny mutací?, Nejíce by mě zajímaly kombinace mutací, díky Mira.......Mail sunflowersman@seznam.cz.
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
jedna
  • Obrázek
sejček sejček 1256 příspěvků
další
  • Obrázek
další
  • Obrázek
a ještě