kde hledat a najít uprchlého h

Prosím o radu kde začít hledat uprchlého hada mládě užovky červené .Prohledal jsem pokoj u topení ,skříně a nenašel ho.Jaké místo si vybere, možná zazimuje někde.Děkuji za radu.
neregistrovaný Patrik neregistrovaný
někde sem četla že se někomu omotal kolem fíkusu zkus prohledat kytky mažná bude tam
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Našla se? A kde byla? Naše krajtička byla podvakrát zalezlá nad myčkou - vypudila jsem ji, když jsem v noci (tedy tak ve 3 nebo 4 ráno) myčku zapnula. Teplo (aspoň občas) a blízkost vody.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
to u nás had také několikrat utekl a našel jsem :-D a kolikrat utekl asi 8 krat :-D a to samé vodní želva ale byla venku a také jsem našel na zahradě
honza.hrbac honza.hrbac 383 příspěvků
jenomže další den jsem podíval a želva nikde řekl jsem že by utekla a další den jsem začal prohledavat a pak jsme šel na velkou zahradu prošlapal jsem přes tu velkou travu a nakonec jsem všiml nějaká chodbička tak jsem pronasledoval a našel jsem :-D
honza.hrbac honza.hrbac 383 příspěvků

Dobrý den, statila se mi korálovka královská. Hledáme jí už od středy ... takže tři dny. Máme jí asi tak 5 týdnů. Je ještě malá takže se vejde asi kamkoli :( ... Máme velký strach a budeme rádi za každou radu jak jí chytit nebo kde se může skrývat. ( BYDLÍME V BYTĚ 4+1) :(

neregistrovaný kája.vopičková neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 6 (celkem 6)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »