Trus papoušků

Moji papoušci mají bílo zelený trus. Jen se chci zeptat jestli nejni něco špatně
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Je to v pořádku.
Hicks Hicks 1576 příspěvků
Ta bílá část je moč a bývá uprostřed. Tady je pár obrázků, jak by trus NEMĚL vypadat (trus andulek) - http://www.birds-online.de/gesundheit/gesallgemein/indikatorkot_en.htm
Zebra Zebra 138 příspěvků
Náš papoušek senegalský občas vylučuje jen průhlednou tekutinu bez zápachu..Vypadá to jako voda..Co s tím???
neregistrovaný Petra neregistrovaný
Petro, můj senegal vylučuje porůznu, podle toho co jedl - když hodně ovoce a vody, tak je trus spíš vodnatý do zelenožluta, když dostane jen červené ovoce, tak má trus řervený, když žere normálně zrní + málo zeleniny, tak klasický bílo zelený :o)
A po ránu minimálně desetinásobek běžné "dávky" (se pokaždé divím kde se to v něm bere) ;o)
neregistrovaný Andrea neregistrovaný
jen poznámka: papoušci krmení granulemi mají trus hnědý
liaj liaj 111 příspěvků
záleží na barvě granulí, když krmíte zelenýma, mají trus zelený, když červenýma, mají ho načervenalý ...
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý den, chtěla bych se zeptat prosím , včera mi přivezli rozeu a dnes jsem zjistila,že má trus normalě černý,tuhý,ale je v něm žlutá tekutina, která po uschnutí je zase bílá. Nemělo by to být hned bílé?A občas si pčíkne,tak 3 krat za den, je to normální? děkuji za odpověď.
neregistrovaný Míša neregistrovaný
Ja mám Alexandra veľkého a dávame mu aj sušené ovocie aj oriešky a aj krmivo pre stredné papagáje a trus má hnedý s bielym podľa veterinára je to v poriadku
neregistrovaný erika neregistrovaný
Dobrý den, barva i hustota trusu je určena tím co papoušek jí. Důležité je, aby trus nezapáchal.
salamounek salamounek 161 příspěvků

dobrý den, kolikrát se normálně denně andulka vykaká? děkuji

neregistrovaný falda neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 11 (celkem 11)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »