Andulka vyvrhuje potravu

Samec andulky je starý 5 let vyvrhuje potravu, hodně pije. Nyní to je za 5let již potřetí. Pokaždé mu doktor dal dvě injekce a sameček se s toho dostal. Čím to je.. Je pravda že je sám ale každý den lítá celý den po bytě a věnuje se mu celá rodina. Samičku mu nechci kupovat, máme ještě párek Nobilisek....
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý den. Nejedná se o zdravotní problém ale samec se snaží nakrmit své oblíbence. Pan doktor nemá nejspíše o ptactvu ani páru. Mohl bych se zeptat jaké injekce mu podával a co s nimi léčil ?
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
Souhlasím se Sunflowersmanem. Pokud nemá žádné jiné zdravotní potíže, nejspíše se opravdu jedná o přirozené chování. V páru sameček krmí samičku když jí projevuje náklonost (později samosebou též při odchovu mladých) zde se pokouší projevit náklonost vám :-))) Na to žádná injekce od veta nepomůže :-)
neregistrovaný Lenka neregistrovaný
Veterinář mu podal nějaké vytamíny..
Vitamíny veterináři dávají většinou když si neví rady...
Jo jo. Anduláček takto krmí věci, které má rád. Kdyby měl samičku, krmil by ji. Stává se, že andulky "krmí" i ucho jeho pána, zrcátko atp.

Dobrý den.Mám 2 roky andulku(samečka).Neustále krmí svou "hračku".Vím,že jí projevuje náklonost,ale dělá mi starosti,že to co vyvrhne,tak pak zobe.Kolikrát to jsou docela velké hromádky.Snažím se to po něm rychle uklidit,ale když jsem v práci,nemám nad tím kontrolu.Není to pro samce nebezpečný?

neregistrovaný pany75 neregistrovaný
pany75:

Dobrý den.Mám 2 roky andulku(samečka).Neustále krmí svou "hračku".Vím,že jí projevuje náklonost,ale dělá mi starosti,že to co vyvrhne,tak pak zobe.Kolikrát to jsou docela velké hromádky.Snažím se to po něm rychle uklidit,ale když jsem v práci,nemám nad tím kontrolu.Není to pro samce nebezpečný?

Takže ten chudák si odloží svačinu a ty mu ji vyhodíš. frown

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 11.12.2018, 06:38:05

A udělala jsem dobře.Je to pro něj nebezpečný!Ale to se asi tady neví.

neregistrovaný pany75 neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 9 (celkem 9)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »