SPĚCHÁ-RADY

Dobrý den..V září budu odebírat Ručne dokrmeného Agappornise fisheri.Chtěl bych se zeptat jak je to s naklíčením zrní.Nemám s tím zkušenostii nevím jak se to dělá.Jak často se to musí papouškovy dávat.Bude celoročněve vnitřní voliéře-kleci Aapornis fišeri,velký 15-16cmHledal jsem pro nej klec výseldek -Jedna klec (King Cages) ale je na něj poměrně velká=http://www.rajpapousku.cz/terra/klec-2620x-2/ a nebo menší (Moc plastová)´ http://www.rajpapousku.cz/placek/klec-vision-ii-l11/ ale ta my vhodná nepřipadá také je možná nějká andul klec /Příští týden se pojedu podívat do Horbachu a Do Jednoho Zverimexu ale ten je profesiální není to ten typu ROZMYRY 30X30X50 JSOU VHODNÉ NA ŽAAK CENA 4000,- Pmy jinde předříkával prodavač) Mužu poprosit p přidávání Fotek vašich Klecí na Agačka a jejich jmeno A rady s naklíčením zrní. Díky za odpovědi
neregistrovaný Honza-Jen neregistrovaný
Jo a zapoměl jsem táké směs zrní kterou je kmíte. Eště jedno Díky
neregistrovaný Honza-Jen neregistrovaný
To se nikdo nenajde kdo by sem hodil jsvou klec- volieru?
neregistrovaný Honza-Jen neregistrovaný
Tož já klidně přispěju, ale agapornisi nechovám a můj názor se možná líbit nebude. Místo klece bych si volierku vyrobila sama, stačí trochu dřeva nebo svařený rámek z kovu, pletivo, nějaké ty pantíky a zavírání na branku a rozhodně za 1000,- bude mít agošek mnohem víc místa a lepší náladu. :-)
Peťula Peťula 665 příspěvků
A krmení koupíte v každém zverimexu, pro agapornise jsou míchány směsi přesně podle jejich potřeb, a jsou tak i označeny.
Peťula Peťula 665 příspěvků
já bych si jí vyrobil // je my 11let:)
neregistrovaný Honza-Jen neregistrovaný
Mužu se zeptat jak je to s klíčením zrní?
neregistrovaný Honza-Jen neregistrovaný
Najděte si diskuze na téma klíčené zrní.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Ahoj Honzo. Agapornisové fischeri jsou spíše obyvatelé savan, kde se živí převážně travními semeny. Pokud budeš krmit kvalitní suchou směsí, zeleným a nějakým tím ovocem, tak by mu to klíčené až tak chybět nemělo. Také troška zrnin pro jednoho papouška se bude asi těžko nakličovat.
neregistrovaný sunflowersman neregistrovaný
Díky za odpovědi. Můžu se zeptata na ty voliéry?
neregistrovaný Honza-Jen neregistrovaný
Asise všichni bojí ,tak to vezmu na sebe. Samozřejmě,že čím větší,tím lepší. Vše závisí od prostoru který máš. Pokud půjde o větší klec,potom je opravdu lepší/levnější/ si ji vyrobit-dřevěné hranolky,pletivo bez problémů seženeš nebo využít nějaký starý kus nábytku/knihovničku např./ a udělat šuplík a přední stěnu z pletiva. Myslím,že někde na chatařích II najdeš inspiraci. Pokud potřebuješ rychlé řešení,potom myslím na 1 agaporvise stačí klec,kterou seženeš za cca 900kč,myslím,že se jmenuje Nina nebo Sonia-kouknu a ještě upřesním.
neregistrovaný Milan neregistrovaný
Asise mi rve oči,ale už je to tam.... No nic,ta klec je NINA III 54cm/34cm/ výška 74cm.
neregistrovaný Milan neregistrovaný
Díky. vzhledem k tomu že My je 11let tak si toho asi moc nevyrobím a vzhledem k tomu že jsem sahal už po takovíhle voliérách-http://www.izviratka.cz/eshop-item/id:12714/ Tak jse my pomohl. Já to udělám takhle koupím tu klec a skusím něco vyrobit pokud se vítvor zdaří bude s tý koupení přepravka
neregistrovaný Honza-Jen neregistrovaný
Myslím si, že by ti klidně stačila klec LUSI II. (Pro jednoho agapornise) :-) kukni a uvidíš. Záleží na tobě ale je dobré kupovat klec v obchodě a ne přes internet. Tam si ji asoň zkontroluješ, prohlídneš a víš na čem jsi ale přes internet nevíš co ti příjde ani jak bude pořádně vypadat. A navíc ti ji můžou přii dopravě zničit. Já jsem také chtěla přes internet ale nakonec jsem ji koupila ve zverimexu a jsem ráda že jsem tak udělala. Sice na intošu byla levnější ale s poštovným by mě vyšla dráž. Tam jsem si hned koupila i hračky a vyšlo mě to levněji furt než přes internet s dopravou. Tak zvaž :-)
neregistrovaný Iveta neregistrovaný
Asi jí vyrobím nebo sáhnu hloubš do kapsy a milánek budem mít-http://www.rajpapousku.cz/terra/klec-2620x-2/
Honza-Jen Honza-Jen 26 příspěvků
hmmm myslím že pojedu do hornbachu tam střelím za 2000 a bude to
Honza-Jen Honza-Jen 26 příspěvků
Já mám doma vyrobenou voliérku na skříň. Je asi takto velká 100*40 a výška 100. Nevím rozměry přesně. Mám v ní pár agapornisů a nepouštím je. Pokud budeš vyrábět, tak stačí dřevěná a z jedné strany a stropu pletivo. Pletivo spíš tlustší ne králíkářské. Měla jsem je v kleci s králíkářským pletivem potaženým umělou hmotou a oni to štípali. Musela jsem pletivo vyměnit.
neregistrovaný lenka neregistrovaný
Nezáleží na penězích ale na kvalitě, vzhledu a velikosti klece. To co píšeš že střelíš 2000 a bude to je nesmysl. PS:RADA:Trochu uvažuj než si něco koupíš.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Tuhle mám já,dala jsem tam po různu vrbová bidla,na prostředek dlouhý provaz na šplhání a hraní,závěsná krmítka a ptákům se tam líbí. http://petdiscont.cz/index.php?p=eshop_productinfo&id=4404
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
pro jednoho agapornise který je velikosti vrabce je moc velká.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 20 (celkem 53)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »