spící andulka

Dobrý den, prosím o radu, moje andulka má poněkud zvláštní způsob nocování - spí na stěně klece zavěšena nožkama a za zobák v jejím nejvyšším místě. A spí takhla celou noc. Má několik bidýlek přesto spí takhle. Myslíte že jí ta bidýlka nevyhovují?
neregistrovaný Zuza neregistrovaný
Ahoj, některé andulky takhle spí, ikdyž mají bidla vhodná. Jediné, co můžete zkusit změnit, ja dát jedno bidlo opravdu co nejvýš nahoru do klece, aby se andulka cítila i v noci bezpečně. Buď tuto změnu využije nebo bude i nadále spát takto. Nijak jí to nevysiluje, nemusíte se o ní bát.
Peťula Peťula 665 příspěvků
Děkuji, zkusila jsem mu tam dát bidlo a spí na něm. :) A nebo taky na kolíčku, kterým má přicvaklý senegalský proso. :D
neregistrovaný anonymní neregistrovaný

Dobrý den.Prosím o radu.Moje andulka stále spí,v noci přes den.Napapá se ,napije,3x zapíská a spinká.Trus má pěkný,není vidět žádné zranění nebo nemoc.U veterináře jsme byli,naordinoval vitamíny.Trus bez parazitů.Z toho,že jen papá a spí určitě přibírá a kulatí se.Trvá to už cca 14 dní.Děkuji moc za nějakou radu.

neregistrovaný Tonyk neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Tonyk z 17.12.2017, 14:40:53

Tak jí zkuste místo vody dát do napáječky silný černý čínský nebo indický čaj, který má povzbuzující účinek, jako černá káva.

A vyměňte krmivo. Možná, že v tom dosavadním krmivu je nějaká složka s uspávacím účinkem (uspává např. kozlík lékařský, mučenka, sluncovka kalifornská, magnólie lékařská, levandulový čaj !!!). Nemá Vaše andulka ve Vašem bytě možnost tajně ozobávat mučenku, nebo z venkovní voliéry ozobávat magnólii ?

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Tonyk z 17.12.2017, 14:40:53

Dplněk: Můžete Vaší andulce /anduláčkovi přikoupit samečka /samičku do páru. Partner / partnerka Vaši andulku rozptýlí, probudí, nenechá ve dne v klidu a spát.

neregistrovaný J.M. neregistrovaný
Dobrý den potřebují pomoc moje andulka spí normálně ale je pokrčená a často ji vidím jak spí nebo odpočívá v krmítku nevíte proč to dělá??? Jinak děkuju za odpověď
neregistrovaný Anna neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 7 (celkem 7)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »