Aktuálně: 4 383 inzerátů184 532 diskuzních příspěvků17 882 uživatelů

Chtěl jenom nakrmit jelena. Ten na něj zaútočil

Chtěl jenom nakrmit jelena. Ten na něj zaútočil
Ing. Zbyněk Pokorný 03.01.2014, 20:54
2 439 1 minuta čtení

Při krmení zvěře v oboře v Radkově na Opavsku ve čtvrtek 2.1.2013 po 12:00 šestašedesátiletého muže napadl a zranil jelen.

Muž utrpěl mnoho ran, mimo jiné na hlavě a na břiše, řekl mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Podle informací záchranářů jelen při útoku strkal muže po zemi parožím. Humpl uvedl, že když zdravotníci k muži dorazili, byl při vědomí, ale vážně zraněný a podchlazený.

"Zasahující lékaři při prvotním vyšetření zjistili na těle muže mnohočetná poranění, a to v oblasti hlavy, hrudníku a břicha, také dolní končetiny," uvedl mluvčí. Zraněného transportoval vrtulník do Fakultní nemocnice v Ostravě.

Humpl uvedl, že za poslední měsíc je to už druhý případ útoku divokého zvířete na člověka v této oblasti. Počátkem prosince napadlo a zranilo muže divoké prase asi deset kilometrů od Radkova u Jakartovic-Deštného.

Jelen lesní (Cervus elaphus) Jelen lesní (Cervus elaphus) http://dicksonimages.photoshelter.com

Podělte se s námi o názor na tento článek →

Ing. Zbyněk Pokorný

Agronom a chovatel

Autorem od: 28.02.2013

Autor webu a chovatel zároveň. Snažím se starat o obsah tohoto webu a zároveň chovám exotické ptactvo: 2,2 aratinga jendaj, 2,2 aratinga škraboškový, 1,1 amazoňan žlutolící, 1,1 amazoňan běločelý, 1,1 papoušek senegalský, 1,1 alexandr rudohlavý, 2,2 holoubek diamantový a také 6 ks suchozemských želv ostruhatých (Geochelone sulcata) - 3. největší suchozemská želva na světě.

Podobné články

Může vás také zajímat